Łózko małżeńskie w sypialni

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez Dormeo » 2017-09-01, 09:03

antekbudowlaniec napisał(a):Czy te materace mają pamięć kształtu?

Szanowny Panie,
Tak, materace z serii Air są wyposażone w piankę z funkcją pamięci kształtu. Materac dopasowuje się do kształtu ciała gwarantując efektywny wypoczynek w trakcie snu.
Dormeo

Odp

Google - reklama

Postprzez budujedomek » 2017-09-12, 17:56

Ja ostatnio trafiłam na poduszki dekoracyjne w serwisie www.dwiesiostry.eu - są naprawdę śliczne i można je dopasować do dowolnego wnętrza kuchni :) Polecam!
budujedomek

Postprzez SeWitold » 2017-09-14, 10:06

Jak na mój rozum to jak materac ma piankę do tego zapamiętywania kształtu to raczej będzie z tych miękkich, a jak miękki to z kolei niewygodny do spania, bo człowiek jakichś pokrzywiony wstaje rano, połamany. A problem mam podobny co kolega, bo moja żona też ze sporo niższą wagą ode mnie i na miękkim spać też nie lubi. Z drugiej strony mnie się wydaje, że te dodatki, sprężyny dopasowujące się same, pianki, bajery to tylko po to są, żeby cenę do góry podbić i zaczynam się robić trochę sceptyczny. Przede wszystkim stawiam na komfort użytkowania. bo jak niby ta "pamięć kształtu" działa? Trochę w kropce jestem i już sam nie wiem co mam z tym fantem zrobić. Jakieś rady od bardziej obeznanych w temacie?
SeWitold

Postprzez Dormeo » 2017-09-19, 11:30

SeWitold napisał(a):Jak na mój rozum to jak materac ma piankę do tego zapamiętywania kształtu to raczej będzie z tych miękkich, a jak miękki to z kolei niewygodny do spania, bo człowiek jakichś pokrzywiony wstaje rano, połamany. A problem mam podobny co kolega, bo moja żona też ze sporo niższą wagą ode mnie i na miękkim spać też nie lubi. Z drugiej strony mnie się wydaje, że te dodatki, sprężyny dopasowujące się same, pianki, bajery to tylko po to są, żeby cenę do góry podbić i zaczynam się robić trochę sceptyczny. Przede wszystkim stawiam na komfort użytkowania. bo jak niby ta "pamięć kształtu" działa? Trochę w kropce jestem i już sam nie wiem co mam z tym fantem zrobić. Jakieś rady od bardziej obeznanych w temacie?

Szanowny Panie,
Proszę pamiętać, że odpowiednio dobrany materac to tylko jeden z elementów, które mają zapewnić nam komfort snu. Ważne jest również odpowiednie dobranie poduszki oraz umieszczenie materaca na stelażu. Wszystkie materace z serii Air http://links.dormeo.pl/c/13319895 posiadają funkcję pamięci kształtu. Jeśli jest Pan zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy na temat tego rozwiązania, zachęcam do zapoznania się z tekstem umieszczonym w naszym poradniku: http://www.dormeo.pl/poradniki/pianka-z-pamiecia-ksztaltu.
Dormeo

Postprzez marzena09 » 2017-09-21, 15:06

Ale to chyba każdy wie, że aby sie dobrze wyspać wszystko musi być odpowiednio dobrane do naszych potrzeb i upodobań. Jednak łóżko stelaż i materac to podstawa, a wiem to bo niedawno kupując nasze w Meble Hot wszystkiego sie dowiedziałam, gdyż okazało się że to producent między innymi łóżek i materaców, więc trafiłam do prawdziwych fachowców, którzy pomogli mi wszystko fajnie i przed wszystkim dobrze połączyć w spójną całość i dobrze to zrobili bo śpimy jak te maluszki.
marzena09

Postprzez kondzior » 2017-09-23, 19:28

dlatego ja nie wyobrażam sobie kupowac materac bez testowania... materac powinien być dopasowany, idealnie przylegac do ciała i stanowić z nim "jedność", bo chodzi przeciez o komfort snu! duzy wybór materacy z różnych surowców mają w salonie agaty. kilka lat temu kupowalismy materac z pianki elastycznej - do tej pory zachowal swoją "plastyczność"
kondzior

Postprzez stasiu60 » 2017-09-25, 13:43

Przez internet też można kupić, nie widzę problemu. Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego producenta. Omijałbym tych, którzy mają 150 rodzajów twardości materaca. Materac to materac – albo jest miękki, albo średni, albo twardy.
stasiu60

Postprzez Dormeo » 2017-09-25, 21:17

stasiu60 napisał(a):Przez internet też można kupić, nie widzę problemu. Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego producenta. Omijałbym tych, którzy mają 150 rodzajów twardości materaca. Materac to materac – albo jest miękki, albo średni, albo twardy.

Szanowny Panie,
Zakup materaca przez internet to przede wszystkim wygoda. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość odwiedzenia sklepu stacjonarnego. Dlatego nasze produkty można zamówić z bezpośrednią dostawą do domu. Materace Dormeo® z serii Air charakteryzują się różnymi stopniami twardości – dzięki temu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Produkty pakowane są próżniowo i dostarczane bezpłatnie za pośrednictwem kuriera.
Dormeo

Postprzez instalator » 2017-09-27, 13:19

Jakoś nie przemawia do mnie kupowanie materaca który jest tak gruby. Jaki to stelaż do takiego materaca trzeba mieć?
instalator

Postprzez Dormeo » 2017-09-27, 21:45

instalator napisał(a):Jakoś nie przemawia do mnie kupowanie materaca który jest tak gruby. Jaki to stelaż do takiego materaca trzeba mieć?

Szanowny Panie,
Grubość materaca podyktowana jest jego budową. Materace Dormeo® z serii Air zbudowane są w sposób zapewniający optymalny komfort snu. Temu służy między innymi technologia Octaspring® http://links.dormeo.pl/c/14158267. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, aby dysponować odpowiednim stelażem (metalowym lub drewnianym). Ważne, aby był odpowiednio zamontowany, zapewniając równomiernie podparcie. Proszę pamiętać, że grubość materaca nie jest wyznacznikiem jakości i wyciąganie wniosków na jej podstawie nie jest miarodajne.
Dormeo

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sypialnia