Łózko małżeńskie w sypialni

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez beja06 » 2017-02-14, 17:59

O tak, takie wezgłowia to dodatkowa ozdoba sypialni i w dodatku można sie wygodnie jeszcze oprzeć bo są przede wszystkim miękkie. Nasze jest takie właśnie tapicerowane z Meble Hot, a co najlepsze to oni są producentem materacy i jeszcze gratisowo pomogli nam w doborze. Powiem tyle, że teraz to śpimy ja te niemowlaki. To nasz najlepszy zakup i na pewno po następne meble wybierzemy się do nich bo i ta cena jest dość konkurencyjna do sieciówek.
beja06
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2016-01-22, 14:54

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez trysek » 2017-04-29, 20:06

My mamy dwa materace z hilding, jeden w sypialni i jeden w pokoju dziecka. Z wyborem trafiliśmy w dziesiątkę, materace są bardzo wygodne, super się na nich śpi i nie jest to na pewno zakup na kilka lat, u dziecka siłą rzeczy trzeba będzie wymienić, ale ten u nas to pewnie wytrzyma z kilkanaście lat.
trysek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-04-29, 20:00

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez NNik » 2017-05-01, 11:00

My mamy w sypialni łóżko IRDL, zakupiliśmy je tutaj http://meblex-rawicz.pl/category/lozka . Jest proste, klasyczne. W połączneniu z 7strefowym materacem kieszeniowym łożko jest naprawdę wygodne. Super się wysypiamy.
NNik
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2015-08-05, 17:40

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez marzena09 » 2017-05-07, 13:42

Też lubimy prostotę i styl skandynawski. Tak też chcemy urządzić naszą sypialnię. Co powiecie o takim modelu https://meblujdom.pl/lozko-gant-signal-id6445.html strasznie się na nie mąż upiera, owszem jest ładne i ta własnie prostota jest w nim najładniejsza, ale trochę obawiam się tego szarego koloru. Czy sypialnia nie będzie zbyt nudna i chłodna?
marzena09
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-11-05, 07:18

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez jjusti18 » 2017-05-11, 06:48

Ja kupiłam fajne łóżko z pojemnikiem na stronie https://sypialnioland.pl/lozka/tapicerowane/z-pojemnikiem. Mają fajne ceny, solidne i nowoczesne wyposażenie do sypialni w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla mnie ten zakup był bardzo udany i w przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z ich ofert.
jjusti18
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2017-03-31, 18:46

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez Mamoda » 2017-05-19, 12:56

oj do 1000 to nie mogę polecić, bo nie znam. Ja kupiłam duże łóżko 200 x 200 za niecałe 3300, bez kosztów dostawy (była darmowa akurat) - wysokie, z dobrym materacem w komplecie i zagłówkiem (bardzo mi na tym zależało, bo oszalałam na punkcie wezgłowia tapicerowanego). Jestem zadowolona, bo śpi się świetnie, łatwo się czyści (mamy z obiciem z ekoskóry). Zajrzyj na aaaameble pl bodajże, może jakieś promocje jeszcze mają.
Mamoda
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2016-09-21, 12:53

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez fontaine » 2017-05-25, 16:39

No 1000zł za łóżko małżeńskie to moim zdaniem trochę mało. To znaczy znajdzie się takie, ale nie dam głowy za jego trwałość. Choć można spróbować w Ikei, bo oni mają niskie ceny. Mimo wszystko radzę dorzucić kilka stówek. Tutaj est takie minimum
http://abcsypialni.pl/lozka-tapicerowane/290-ivy-160x200-lozko-tapicerowane-hilding.html
Ale uprzedzam, że to tylko moje zdanie. :)
fontaine
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-05-25, 16:28

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez Seart » 2017-06-26, 12:59

Na miłości nie ma co oszczędzać i w małżeńskie łóżko warto zainwestować ;) A tak mówiąc serio, łóżko to mebel od którego zależy nasz komfort, wypoczynek, a nawet zdrowie. Dobrze więc wybrać takie, które będzie solidne, trwałe i wykonane z naturalnych materiałów. Oczywiście nie zapominając o estetyce. Tego typu łóżka są dostępne na seart.pl Obrazek
Seart
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2017-06-20, 11:45

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez Dormeo » 2017-08-22, 19:53

Szanowni Państwo, Aby zapewnić sobie komfort snu, a tym samym dobre samopoczucie w ciągu dnia, należy kupić materac, który będzie miał odpowiednią twardość, a także układ sprężyn pozwalający odprowadzać wilgoć. Rekomenduje zakup materaca Dormeo Air Comfort Plus - http://links.dormeo.pl/c/13319895. Można go kupić w naszym sklepie w Warszawie lub drogą internetową. Materac wykorzystuje technologię Octaspring, która polega na innowacyjnym, opatentowanym układzie sprężyn. To właśnie dzięki nim ciało jest odpowiednio podparte (nie zapada się, leżymy równo), zapewniona jest również regularna cyrkulacja powietrza oraz usuwanie z materaca wilgoci.
Avatar użytkownika
Dormeo
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2017-08-22, 15:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łózko małżeńskie w sypialni

Postprzez SuperSofa » 2017-08-23, 21:10

Łóżko małżeńskie to najważniejszy mebel w domu, dlatego warto zadbać, by było trwałe, komfortowe oraz pięknie wyglądało. Sprawdzone rozwiązanie konstrukcyjne oraz zastosowanie drewna wysokiej jakości sprawiają, że łóżka polskiego producenta Super-Sofa służą przez wiele lat. Łóżka drewniane o eleganckiej, prostej ramie doskonale sprawdzą się w klasycznych wnętrzach. Łóżka tapicerowane o modernistycznym kształcie, z oświetleniem LED wbudowanym w ramę wprowadzą do sypialni podmuch nowoczesności i wielkiego miasta. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.super-sofa.pl.
Pozdrawiam, Super-Sofa
SuperSofa
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2016-07-20, 13:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sypialnia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość