Sufit napinany

Re: Sufit napinany

Postprzez czaroslaw33 » 2018-07-01, 23:14

Wygląda fajnie, ale zalezy ile kosztuje bo może nie być to zbyt opłacalne rozwiązanie.
czaroslaw33

Odp

Google - reklama

Postprzez dendola » 2018-07-09, 19:57

mi tak nie bardzo pasuje i nawet nie umiem powiedzieć dlaczego. po prostu wizualnie się nie podoba i jednak wolę klasyczne rozwiązanie jakie mam u siebie w mieszkaniu czyli biały sufit. chociaż ja wybrałam taką matową, antyrefleksyjną farbę dulux idealny sufit więc troszeczkę inaczej się prezentuje od zwykłej farby bo odbija światło
dendola

Postprzez stadnicky » 2018-07-24, 10:23

Z tego co się orientuje, to teraz te sufity naninane też są robione z matowego materiału. To chyba się nazywa Trensdero. Napinane są materiały tekstylne, czy jakoś tak i masz sufit matowy. Ewentualnie, możesz poprostu wybrać membranę matową. Według mnie to lepsze niż bieganie co pół roku z drabiną, owijanie wszystkiego folią i malowanie. czaroslaw33 koszt sufitu napinanego nie jest jakiś bardzo wysoki. Jest niewiele droższy niż sufit podpinany, ale lepiej się prezentuje.
stadnicky

Postprzez Czikalator » 2018-08-27, 07:13

Może nie jest tak do końca, jak to napisał stadnicky, bo powłoka może być różna. Jeśli chodzi DPS Trendero, to faktycznie, tam są wykorzystane tekstylia, i sufit zupełnie inaczej się prezentuje, ale możesz także zdecydować się na wykorzystanie matowej powłoki polimerowej i efekt będzie lepszy niż przy wykorzystaniu farby. Przede wszystkim nie musisz sufitu co rok odświeżać. Po drugie, przy sufitach napinanych masz chyba dosyć długą gwarancję, czego przy farbie raczej nie otrzymujesz.
Czikalator

Postprzez stadnicky » 2018-08-29, 06:53

Co do samej gwarancji, to przy sufitach napinanych okres gwarancyjny wynosi 10 lat. jak wspomniał czikalator, przy farbie nie ma żadnej żadnej gwarancji. Ale co do opłacalności, to teraz na rynku są dostępne sufity DPS Trendero. Tam są wykorzystane materiały tekstylne, więc koszt sufitu jest mniejszy, a też całkiem nieźle to się prezentuje.
stadnicky

Postprzez Radoslawem » 2018-10-30, 11:24

Ogólnie, co do tych sufitów napinanych DPS Trendero. To tak jak już Stadnicky zauważył, ich koszt jest niższy, niż w tych które wykorzystują membrane polimerową. Tutaj to jest dokładnie opisane jak to wygląda https://blog.dpsceilings.com/technologia/technologia-sufitow-napinanych-dps-trendero/
Radoslawem

Postprzez Tapir » 2018-11-15, 09:41

W sumie, jakby się temu przyjrzeć, to ten system DPS Trendero może być ciekawą opcją dla osób, które chcą nadać pomieszczeniu ciekawszego wyglądu, Nawet jeśli wykorzystuje tekstylia, to i tak uzyskany efekt pewnie będzie ciekawy. Mnie bardziej ciekawi, jak wygląda montaż tego typu rozwiązania. Bo z tego co jest opisane w artykule, to odpada tutaj potrzeba nagrzewania pomieszczenia.
Tapir

Postprzez Bracik82 » 2018-11-27, 08:31

Ogólnie jeśli chodzi o te sufity DPS Trendero to jest to doskonała alternatywa, dla osób które chcą nadać pomieszczeniu oryginalny i ciekawy wygląd, nie wydając na to ogromnych kwot. Z tego co widziałem na stronie, to te powierzchnię można także wykorzystać przy DPS Wall. Podobnie jak w przypadku membrany polimerowej, powierzchnia tekstylna też ma wiele możliwości zastosowania.
Bracik82

Postprzez Hallada » 2018-11-27, 11:57

A ile kosztować może przygotowanie takiego sufitu?
http://silver-service.pl/
Hallada

Postprzez Bracik82 » 2018-12-11, 10:49

Hallada napisał(a):A ile kosztować może przygotowanie takiego sufitu?

Co do tego ile może kosztować przygotowanie takiego sufitu, to nie jest to taka prosta sprawa, bo wpływa na to wiele czynników. Niby są dostepne na internecie różne kalkulatory, które mogą podać koszt sufitu, ale za bardzo bym im nie ufał. Z jednego względu, nie biorą pod uwage wszystkich czynników. To może spowodować, że cena podana przez taki kalkulator będzie się różnić od tej rzeczywistej. Najlepiej chyba po prostu zaprosić do siebie specjalistę, żebu dokonał wyceny. A jeśli jesteś ciekaw, co mniej więcej wpływa na cenę sufitu napinanego, to tutaj masz artykuł które to opisuje https://blog.dpsceilings.com/wycena-sufitu-napinanego-wplywa-koszt/
Bracik82

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Ściany i stropy