Sufit napinany

Re: Sufit napinany

Postprzez KatarzynaDuda » 2017-06-14, 12:27

Witam, miesąic temu kończyłam budowę domu i zdecydowałam się na sufity Intezo w całym domu. Wybrałam tę firmę bo znajomi którzy wcześniej montowali sufity napinane innych firm narzekali na słaby montaż ,pomarszczony materiał i nie przyjemny zapach po montażu. Z tego co się dowiedziałam to firma Intezo sprzedaje swoje sufity już ponad 10 lat, a reszta producentów to nowicjusze.Szybko, sprawnie ,bardzo czysto.Dobra cena . Polecam Intezo.Katarzyna ;)
KatarzynaDuda

Odp

Google - reklama

Postprzez w1elkaLODZ » 2017-06-19, 09:46

michulka napisał(a):Bardzo drogie rozwiązanie i w dodatku do wykorzystania tylko w bardzo specyficznych inwestycjach...

Co znaczy w specyficznych inwestycjach? Widziałem sufity napinane w mieszkaniach w bloku, w domach, w biurach... nawet zdaje się w jakimś kościele jest sufit napinany. Jak dla mnie to spora uniwersalność:)
w1elkaLODZ

Postprzez decomaniak » 2017-06-20, 10:18

Z ceną się zgodzię - nie jest to sprawa dla kogoś kto chce tanim kosztem wyremontować mieszkanie/dom. Na to trzeba mieć już trochę pieniędzy. Ale jak lubi się taki designerskie smaczki to warto. Dobrze zrobiony sufit wygląda naprawdę zacnie i robi wrażenie.
decomaniak

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Ściany i stropy