Panele w kuchni

Re: Panele w kuchni

Postprzez MonikaMarkiewicz » 2016-02-21, 08:46

tez zawsze panele kojarzyły mi się z tymi, które mniej wytrzymują. Wielu moich znajomych jednak decydowało sie na panele, ja od początku brała, też mam w salonie z ArtCore :D Jednak panele w kuchni czy w salonie czy w pokoju innym będą tak samo ulegać zniszczeniu i to szybkiemu, bo one sie wycieraja, a deska nawet to że leży w kuchni nie zniszczy sie az tak szybko. Poza tym deskę odnawia się, można ją cyklinować itp. a panele są do zerwania i wyrzucenia i trzeba kłaś od nowa.
MonikaMarkiewicz

Odp

Google - reklama

Postprzez Burt » 2016-10-23, 15:50

Tak to prawda są specjalne panele do kuchni, nawet mam je w swojej :) Zamawiałem tutaj: http://paneledokuchni.pl/ i już wyjaśniam o co z nimi chodzi. To są takie specjalne ochronne panele składające się z płyty pcv, wzoru jaki się tylko chce i ochronnego laminatu, ściana zakryta więc się nie brudzi a same panele to banalne do czyszczenia. I dzięki własnemu wzorowi wygląda to super :)
Burt

Postprzez Domnoski2716 » 2017-06-16, 12:43

Dokładnie są też specjalne panele do łazienki pcv bodajże i są świetne też się zastanawiam na daniem do łazienki a nawet kuchni.Kafelki ok ale odpryśnie i co też widać jak coś wam upadnie.A panele zawsze idzie rozebrać,wymienić i złożyć.Po za tym nie wiem mi tam nic się nie dzieje by wylać wodę czy coś innego albo garnkami nie rzucam więc panele by długo i zwykłe wytrzymały.
Domnoski2716

Postprzez Hallada » 2017-06-16, 13:32

Jeśli by się uprzeć i trochę na tym znać, to bez problemu można wymienić jakąś płytkę. A w przypadku paneli, trzeba ściągać całą podłogę. Nie wiem gdzie tu wygoda.
http://silver-service.pl/
Hallada

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Schody i podłogi