Jak urządzić salon?

Re: Jak urządzić salon?

Postprzez kama28 » 2016-11-28, 10:06

Każdy ma swój gust, ale ja nie wyobrażam sobie swojego mieszkania bez firanek. Moim zdaniem nadają one wnętrzom klimatu i charakteru. Od dłuższego czasu kupuję firany i zasłony w Centrum Firan ze Strzyżowa, za pośrednictwem ich strony internetowe. Duży plus to ceny i materiał, który wygląda dobrze nawet po kilku praniach.
kama28

Odp

Google - reklama

Postprzez Kasiulek » 2016-12-01, 09:01

Często gdy nie mam pomysłu inspiruję się wnętrzami, które są opublikowane w internecie. Często można się natknąć na blogi, w których mieszkający opisują czynności krok po kroku,albo wypisują nazwy firm, w których znaleźli meble czy inne drobiazgi. Ja tak dzięki temu natknęłam się na świetną stronkę z meblami http://meublesdecharme.com.pl/pl/ a takich w tamtym momencie właśnie poszukiwałam. Były idealnie zestawione. Wiadomo,że dopasowałam je do swojego gustu i wnętrza
Kasiulek

Postprzez Anielka11 » 2016-12-02, 10:58

Ten sufit jest odważny. Podoba mi się ale nie zdecydowałabym się na niego u siebie w domu. Mam salon w podobnych kolorach. Jednak wybieram bardziej klasyczne rozwiązania. Lubie surowe dodatki. Ostatnio mam fazę na betonowe doniczki. Kupiłam sobie dwie na I like beton. Mam salon w stylu nowoczesnego loftu i podobają mi się elementy industrialne.
Anielka11

Postprzez hutnik » 2016-12-17, 17:49

Ja osobiście uwielbiam biele. Skandynawskie wnętrza bardzo mi się podobają, poza tym kojarzą mi się z higieną i czystością, do salonu mnie się podobają bardzo te narożniki http://www.wmmeble.pl/sklep,1,gala-collezione.html , są śliczne i funkcjonalne. Nadają się moim zdaniem do wnętrz o większym metrażu jak i małym by pomieścić wszystkich domowników. Idealnie komponują się z każdym kolorem ścian, dodatków czy mebli. Odświeżają wnętrze.
hutnik

Postprzez Kamieniarstwo » 2016-12-19, 10:25

A co sądzicie o tym aby wykończyć salon kamieniem naturalnym? Na naszej stronie znajdziecie przykładowe aranżacje oraz zdjęcia, warto zerknąć aby wiedzieć dokładnie jak to się prezentuje. na pewno jest to bardzo stylowe rozwiązanie dla wszystkich którzy chcą coś solidnego, trwałego i zarazem unikatowego na lata.
Kamieniarstwo

Postprzez longina56 » 2017-02-07, 09:50

Bardzo ważne przy urządzaniu salonu jest tez moim zdaniem odpowiedni dobór lampy . Świetnym sklepem jest np. sklep lumenpro . Ja osobiście do salonu wybrałam sobie lampę wiszącą. Poza tym np. większość lamp jest dostępnych od reki ;)
longina56

Postprzez KamilaMeble » 2017-02-07, 10:23

Oświetlenie generalnie jest bardzo istotne w każdym pokoju gdyż tworzy klimat, nie zapominajmy jednak ze w salonie główna rolę odgrywa kolorystyka ścian oraz komplet wypoczynkowy tapicerowany lub skórzany, plus do tego 2 fotele.
KamilaMeble

Postprzez oski » 2017-02-18, 21:29

pytanie dość oklepane, odpowiedzi jednoznacznej nie ma moim zdaniem, ponieważ wszystko zależy od osobistych upodobań. szczerze mówiąc nie lubię chaosu w salonie, dobierania mebli na zasadzie "to mi się przyda" "to też" niezależnie od tego że style się mieszają. lepsze już są chyba gotowe rozwiązania proponowane przez producentów. na przykład sprawdzasz tego producenta http://kdcmeble.com i na podstawie ich katalogów, projektów bierzesz jedno konkretne rozwiązanie które najbardziej Ci odpowiada, tak by wszystko wyglądało spójnie
oski

Postprzez Dariusz13 » 2017-02-24, 08:30

Kwestia wystroju salonu jest bardzo subiektywna. Na mnie szczególnie robi wrażenie styl skandynawski, który tworzy wnętrza jasne i naświetlone.
Dla mnie integralną częścią salonu jest sporych rozmiarów kanapa oraz miękki dywan o wysokim runie. Zerknij sobie na CarpetForYou ;)
Poznaj Ciekawe dywany na CarpetForYou!
Dariusz13

Postprzez SuperSofa » 2017-03-07, 15:06

Salon, czyli wiele funkcji – jedno pomieszczenie :) Koniecznie zadbajmy o to, by nasze meble były funkcjonalne, dawały maksymalny komfort, były solidnie wykonane, a przy tym stanowiły spójny element aranżacji wnętrza. Jeśli szukamy mebli wypoczynkowych, to warto wziąć pod uwagę narożnik. Narożniki są bardzo praktyczne, ponieważ większość z nich posiada funkcję spania i miejsce do przechowywania pościeli. Zapraszamy na super-sofa.pl lub do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim - jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy między innymi łóżka drewniane i tapicerowane, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa
SuperSofa

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Salon