Pralka dla rodziny 2 plus 1

Pralka dla rodziny 2 plus 1

Postprzez erdon » 2016-07-10, 09:39

Witam
Stoję przed zakupem pralki, jakoś wcześniej nie przykładałem zbytniej uwagi do funkcji tego urządzenia itd. Pralka będzie służyła dla młodego małżeństwa z świeżo narodzona pociechą. Rozważam zakup pralki z niskiej półki jednakże jeżeli warto dorzucić trochę w zamian za wymierne korzyści to jak najbardziej nie widzę przeszkód.

Co polecicie w cenie do 1500 zł?
erdon

Odp

Google - reklama

Re: Pralka dla rodziny 2 plus 1

Postprzez marcel » 2016-07-11, 08:35

Nie ma zwykle takiej dużej róznicy pomiędzy bardzo drogimi pralkami a tymi z niższej pólki. Tak wiec jestem zdania,że nie ma sensu przepłacać i kupować sobie pralki za kiolka tysięcy złotych. Płaci się wtedy zwykle za bajery, z których rzadko się korzysta albo wcale. Polecam wybrać pralkę z firmy, która ma w Twojej okolicy dobry serwis tak aby nie było problemu z ewentualna naprawą pogwarancyjną. Ze swojej strony polecam firmę Candy. Obecnie mam sporo sprzętów w domu właśńie od nich i jestem zadowolony z jakości wykonania. Nic sie jak do tej pory nie psuje ( no raz mi pralka wciągnęła skarpetkę ale poradziłem sobie sam z wyjęciem).
marcel

Postprzez otteno » 2016-07-12, 09:47

zgadzam się, nie ma co szaleć z pralką. Poza tym teraz pralki nie są juz takie trwałe jak kiedyś, niezaleznie od ich ceny. Równiez polecam pralkę candy. Całkiem spoko sprzęt :)
otteno

Postprzez zwaniolek » 2016-07-27, 10:29

Candy jest jedną z lepszych firm jeśli chodzi o pralki z niższej oraz średniej pólki. Szczególnie jeśli chodzi o serwis. Ma jeden z lepszych serwisów w Polsce a części do ich pralek są stosunkowo łatwo dostepne na co powinno się zwracać uwagę bo jednak sprzęt taki jak pralka może się psuć ( jak każdy sprzęt). Użytkuję ich pralkę już od kilku lat i zarzutów nie mam żadnych. No może mogłaby być trochę cichsza ale pralka ma bardzo dużą prędkość wirowania ta wiec nie ma co wymagać od niej aby chodziła jak motylek.
zwaniolek

Postprzez Bopp » 2016-09-28, 19:05

Tylko zapomniałeś dodać, że nawet te tańsze pralki z oferty CANDY są o funkcjonalności dużo droższych. Poczytaj sobie o funkcjonalności z systemem Smart genialna sprawa, szczególnie, dla osób, które lubią bardzo nowoczesne rozwiązania. Pod względem designu pralki też są niczego sobie. Moim zdaniem CANDY to obecnie jeden z lepszych producentów sprzętu AGD.
Bopp

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do RTV i AGD