wycena nieruchomości

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: wycena nieruchomości

Re: wycena nieruchomości

Post przez Nowakoski78 » 2018-07-12, 20:09

Hm.... ja własnie mam pewna nieruchomość ale pod Szczecinem i nie widzi mi się ciągnąć kogoś z Warszawy skoro mogę się umówić na miejscu. Zapiszę namiary do tej firmy tergo i pewnie w końcu sie dowiem ile mój spadek jest warty ( mieszkanie po dziadkach).

Re: wycena nieruchomości

Post przez DominikDm78 » 2018-05-10, 06:07

Ja wałsnie szukam takiego biura z okolic szczecina - na miejscu bo mam po babci małą kawalerkę i chcę się tego po prostu pozbyć bo mam swój dom, moje dziecko ma mieszkanie a utrzymanie nieruchomości też kosztuje. Kompletnie za ile sprzedać taką kawalerkę a jest w bardzo dobrym punkcie niedaleko parku Zeromskiego wiec to pewnie też ma znaczenie...ale mieszkanie e do gruntownego remontu. Zgłoszę się do tej firmy Tergo.

Re: wycena nieruchomości

Post przez stasiu60 » 2018-03-12, 08:43

Ja mam własnie problem z wyceną mieszkania, które chce sprzedać i chyba skontaktuję się z ta firmą Tergo i zobaczymy co mi powiedzą. Moje mieszkanie,które chce sprzedać nie jest nowe ale jest po gruntownym remoncie.

Re: wycena nieruchomości

Post przez szablek115 » 2018-01-02, 14:07

Ja korzystam regularnie z pomocy firmy http://tergo.pl/ jak tylko mam potrzebę to właśnie się umawiam i daję do wyceny. Dzięki temu nie ma problemów potem przy zakupie albo sprzedaży mieszkania/domu bo wiadomo realnie ile jest co warte.

Re: wycena nieruchomości

Post przez jann80 » 2017-11-21, 09:10

Jak można na stronie zrobić profesjonalną wycenę nieruchomości.. Jest to nierealne i na pewno nie dokładne i wiarygodne. Ja do wyceny swojego mieszkania co chciałem sprzedać, współpracowałem z Szymonem kasperskim i jego firmą http://www.wycenanieruchomoscisk.pl/ . Wycena Nieruchomości Rzeszów świadczy najlepiej i najrzetelniej usługi wyceny nieruchomości każdego typu.

Re: wycena nieruchomości

Post przez budowniczy11 » 2013-06-27, 11:54

A w jaki spsoób na stronie którą podajesz można przeprowadzić taką wycenę?

wycena nieruchomości

Post przez maverick88 » 2013-06-26, 17:22

Wyceniłam ostatnio nieruchomość dzięki stronie e-propertyrating.pl . Wszystko przebiegło pomyślnie, jestem zadowolona. Właśnie takie usługi ułatwiają życie.

Góra