Kantor online

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kantor online

Re: Kantor online

Post przez Amanda » 2018-11-28, 06:17

Jest sporo dobrych kantorów, ale dla mnie najlepszy jest Amronet. Przede wszystkim dlatego, że jest od lat na rynku, ma już swoja renomę i zawsze wszystko jest ok podczas wymiany. Ceny praktycznie takie jak rynkowe i jeszcze maja fajny program cash back.

Re: Kantor online

Post przez milena » 2018-11-22, 12:50

Ja przetestowałam już kilka kantorów i generalnie zawsze niby wszystko było ok, ale szukałam czegoś lepszego. Teraz już którąś wymianę robiłam przez Gieldawalut.com, bo strona jest naprawdę bezpieczna, a po drugie mają opcję wymiany społecznościowej. Mi zazwyczaj nie śpieszy się z przewalutowaniem, więc zazwyczaj korzystam właśnie z tej opcji i zawsze mi się to opłaca.

Re: Kantor online

Post przez klara » 2018-09-27, 09:11

Chyba każdy tak ma, że jak jakis kantor przetestował i jest wszystko ok, to przy nim zostaje. Ja wymieniam przez Pluskantor, bo za każdym razem mają bardzo dobre kursy i bardzo szybkie przewalutowanie. Dużą zaletą (przynajmniej dla mnie) jest też to, że mają stronę mobilną, która także działa bez zarzutu.

Re: Kantor online

Post przez rolnik » 2018-09-17, 19:31

Choć kantorów internetowych jest mnóstwo obecnie, najchętniej i konsekwentnie od 2 lat walutę wymieniam przez Amronet. Długofalowa udana współpraca pozwoliła mi już nabrać pełnego zaufania do tego kantoru, a poza tym nie sądzę aby pod względem cen gdzie indziej było korzystniej.

Re: Kantor online

Post przez nnn » 2018-09-13, 10:29

Bardzo szybka i bezpieczna wymiana jest w kantorekspert.pl. Obsługa która tam pracuje jest bardzo profesjonalna i pomocna z negocjacją kursów też nie ma problemów. Mi polecił ich kolega który też tam wymienia już kilka lat

Re: Kantor online

Post przez karollinna » 2018-09-12, 14:09

Dla mnie najlepsza jest Gieldawalut. Założyłam tam konto przed urlopem i na wstępie dostałam az 80% zniżki na prowizję, przez pierwszy miesiąc. A jak dodać do tego bardzo dobre kursy walut, to była najlepsza oferta wśród kantorów internetowych.

Re: Kantor online

Post przez migol » 2018-09-05, 19:29

Sprawdzałem osatnio i Pluskantor ma najnizsze kursy walut, iołacalnie dzięki temu i przelewy ekspresowe na cały świat

Re: Kantor online

Post przez Rumini » 2018-08-28, 19:27

Też wymieniam na Gieldawalut. Ostatnio korzystałam z opcji wymiana społecznościowa i udało mi się wynegocjować bardzo fajną cenę: ) Ale z tej opcji korzystam tylko, jak mam większą kwotę do wymiany i trochę czasu na to. Bo inaczej to korzystam z opcji wymiany kantorowej - tez bardzo opłacalnej.

Re: Kantor online

Post przez Stefek » 2018-08-27, 11:59

Ogólnie boję się korzystać z usług finansowych przez internet. Mam jednak kredyt we frankach i znajomy wytłumaczył mi, że korzystając z Cinkciarza mogę sporo zaoszczędzić. Rzeczywiście zrobiłem już dwie wymiany w ten sposób i wciąż się dziwię, że kurs jest tak korzystny. Jednocześnie ubolewam, że dotychczas sporo przepłacałem, bo korzystałem z wymiany waluty przez bank :/

Re: Kantor online

Post przez Raf » 2018-08-24, 22:50

Zwykle tak jest, że to co nowe jakieś obawy wzbudza, lecz co do e-kantoru powiem Wam, ze warto było je przełamać. Praktycznie już pierwsze przewalutowania na gieldawalut.com mi udowodniły że to jest korzystne wyjście. Dlatego pozostałem przy tej formie przewalutowań i kantoru też nie zmieniłem, bo choć konkurencja spora, giełdawalut wycenia chyba najlepiej bynajmniej EUR i sprawnie radzi sobie z przelewami do wszystkich banków.

Góra