Kantor online

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kantor online

Re: Kantor online

Post przez Jadwiga » 2018-06-26, 16:59

Hej,
Ja osobiście wymieniam eur online już długo chociaż dopiero po kilku miesiącach znalazłam kantor z którego jestem zadowolona. Cena w online jest dużo lepsza ja w kantorekspert.pl dogadałam się co do kursu i póki co nie ma opłat :) teraz można u nich wymieniać nawet w weekend a nie spotkałam się z tym jeszcze. Więc polecam ten kantorekspert.pl

Re: Kantor online

Post przez tomm » 2018-06-26, 08:35

Ja rozmieniam walutę w moim banku. Kursy są dla mnie korzystne - podobne ceny widzę w kantorach na mieście, a przynajmniej nie muszę wypłacać gotówki, żeby iść do kantoru, tylko wszystko robię bez wychodzenia z domu. No i mam zaufanie do wymiany w banku, niż w jakiś kantorach online.

Re: Kantor online

Post przez pamelakojder » 2018-06-21, 15:55

Ja od jakiegoś czasu odkąd zakupiłam kartę wielowalutową z https://www.igoriacard.com/ nie chodzę do kantorów. Jest to jak dla mnie strata pieniędzy i czasu.

Kantor online

Post przez mosti » 2018-05-29, 12:37

Witam! Kto z Was korzysta z kantoru online ? Zastanawiam się nad kupnem euro , czytałam https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i-kiedy-najlepiej-jest-je-kupowac/
że opłaca się teraz zainwestować , ponieważ jest w dobrej cenie . Szczególnie warto kupowac je w kantorze online tam ceny są bardzo przystępne.

Góra