Kantor online

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kantor online

Re: Kantor online

Post przez pickles » 2019-03-07, 20:31

Kantor internetowy to już dawno nie eksperyment, klienci z całej Polski , w tym dobrze prosperujące firmy w ten sposób walutę wymieniają. Sam bardzo chwalę współpracę z pluskantor.pl, bo tak szybkich i niedrogich przewalutowań bezgotówkowych właśnie szukałem. Mogę też realizować przelewy z kantoru wszędzie gdzie chcę i realizować transakcje z odroczoną płatnością. To jest maks wygody w temacie wymiany walut.

Re: Kantor online

Post przez barabasz » 2019-01-29, 23:39

Ostrożnie podchodzę do eksperymentów, choć parę lat temu jednak odważyłem się skorzystać z e-kantoru Amronet , no i na dobre mi to wyszło, aczkolwiek cały czas trzymam się tego jednego kantoru. Nie uważam tego za błąd, bo porównywałem cennik z kilkoma innymi i tutaj jest bardzo atrakcyjny.

Re: Kantor online

Post przez Benny » 2019-01-25, 08:24

Przetestowałem kilka różnych kantorów, bo lubię sprawdzać nowości - oczywiście małymi kwotami. Ogólnie większość spoko działa, ale większe kwoty wymieniam tylko na Cinkciarz.pl. Jakoś nie obawiam się tam wysłać większej kasy, skoro działają na rynku od tylu lat.

Re: Kantor online

Post przez MichalW » 2019-01-24, 22:01

Nie narzekałem na żaden kantor internetowy , ale najwygodniej mi się korzysta z usług gieldawalut.com. Stronka intuicyjna, obsługa pomocna. Cenowo też świetnie.

Re: Kantor online

Post przez Merekg » 2018-12-20, 21:25

Ostatnio kilkakrotnie kupowałem EUR za pośrednictwem Pluskantor.pl. Pierwszy 1000 zł przewalutowałem kompletnie bez żadnych kosztów- miła niespodzianka. Kolejne transakcje też korzystne, bez prowizji, a spread nieporównywalnie niski z tym co naliczają tradycyjne kantory.

Re: Kantor online

Post przez Amanda » 2018-11-28, 06:17

Jest sporo dobrych kantorów, ale dla mnie najlepszy jest Amronet. Przede wszystkim dlatego, że jest od lat na rynku, ma już swoja renomę i zawsze wszystko jest ok podczas wymiany. Ceny praktycznie takie jak rynkowe i jeszcze maja fajny program cash back.

Re: Kantor online

Post przez milena » 2018-11-22, 12:50

Ja przetestowałam już kilka kantorów i generalnie zawsze niby wszystko było ok, ale szukałam czegoś lepszego. Teraz już którąś wymianę robiłam przez Gieldawalut.com, bo strona jest naprawdę bezpieczna, a po drugie mają opcję wymiany społecznościowej. Mi zazwyczaj nie śpieszy się z przewalutowaniem, więc zazwyczaj korzystam właśnie z tej opcji i zawsze mi się to opłaca.

Re: Kantor online

Post przez klara » 2018-09-27, 09:11

Chyba każdy tak ma, że jak jakis kantor przetestował i jest wszystko ok, to przy nim zostaje. Ja wymieniam przez Pluskantor, bo za każdym razem mają bardzo dobre kursy i bardzo szybkie przewalutowanie. Dużą zaletą (przynajmniej dla mnie) jest też to, że mają stronę mobilną, która także działa bez zarzutu.

Re: Kantor online

Post przez rolnik » 2018-09-17, 19:31

Choć kantorów internetowych jest mnóstwo obecnie, najchętniej i konsekwentnie od 2 lat walutę wymieniam przez Amronet. Długofalowa udana współpraca pozwoliła mi już nabrać pełnego zaufania do tego kantoru, a poza tym nie sądzę aby pod względem cen gdzie indziej było korzystniej.

Re: Kantor online

Post przez nnn » 2018-09-13, 10:29

Bardzo szybka i bezpieczna wymiana jest w kantorekspert.pl. Obsługa która tam pracuje jest bardzo profesjonalna i pomocna z negocjacją kursów też nie ma problemów. Mi polecił ich kolega który też tam wymienia już kilka lat

Góra