Kantor online

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kantor online

Re: Kantor online

Post przez moben » 2018-05-19, 11:05

Ja mam konto walutowe w banku Raiffeisen z możliwością bezpłatnej wymiany walut na platformie r-dealer. Zrozumiałe więc że nie wymieniam w kantorach.

Re: Kantor online

Post przez alek » 2018-01-12, 17:16

Może i online jest ok, ale jakoś nie korzystałem, mam dobry kantor - warszawski Alex z Placu Grzybowskiego - niedaleko, więc z reguły tam wymieniam, lubię ich za możliwość negocjacji indywidualnego kursu. Nie mówię jednak, że nie pomyślę nigdy o kantorze online.

Re: Kantor online

Post przez Masterpur » 2017-12-05, 09:10

Akurat z usług tego kantoru nie korzystałem, natomiast generalnie mogę śmiało polecić taką opcję wymiany waluty, nie dość że jest taniej tow dodatku oszczędzamy również czas.

Kantor online

Post przez wiktorias » 2017-11-23, 20:17

Od czasu do czasu muszę wymienić pewną sumę pieniędzy na obce waluty i niedawno od znajomego dowiedziałem się o istnieniu kantorów internetowych, wcześniej nawet nie pomyślałem żeby tak wymieniać pieniądze .Jestem wiec nowicjuszem i nie wiem który kantor najlepiej wybrać – wypatrzyłem taki https://ekantor.pl/ .Korzystał ktoś z takich usług ?

Góra