Kantor online

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kantor online

Re: Kantor online

Post przez Moris » 2018-09-27, 09:09

Ja lubię negocjować cenę po której mam wymienić pieniądze, dlatego wymieniam zawsze przez Gieldawalut. Tam w wymianie społecznościowej właśnie można się targować i zawsze udaje mi sie ugrać lepszą cenę niż rynkowa.

Re: Kantor online

Post przez Victor » 2018-09-18, 09:59

Mam dokładnie tak samo jak Ty, tylko że z Cinkciarzem. Korzystam praktycznie już od kilku lat i jestem zadowolony, więc po co zmieniać? Mają dobre kursy i przejrzystą stronę, więc wymiana nie sprawia żadnych problemów.

Re: Kantor online

Post przez Jaskalski » 2018-09-17, 12:20

Internetowa wymiana walut jest bardzo praktyczna. Dosyć często kupuję walutę w kantorze Amronet i nie zmieniłem go na żaden inny od kilku lat. A czemu? To proste, skoro się sprawdza pod każdym względem, nie będę szukał dalej;) Oferta dobra, firma wiarygodna i sprawdzona.

Re: Kantor online

Post przez dragonn » 2018-09-12, 08:36

Też uważam, że Pluskantor to bardzo dobry kantor korzystnymi cenami oraz miłą i rzetelną obsługą na infolinii. Jasne zasady wymiany, proste w obsłudze konto. Polecam.

Re: Kantor online

Post przez ewaska » 2018-08-27, 20:16

Za free w pluskantor.pl jest pierwsze przewalutowanie:) Warto skorzystać bo to dobra okazja, a później też OK. Korzystałam z ich usługi parę razy, także ręczę również za szybkość transakcji.

Re: Kantor online

Post przez dammian » 2018-08-24, 05:52

A wymieniał ktoś na Pluskantor.pl? Bo ja właśnie tam planuje założyć konto. Z tego co czytałem to przewalutowanie jest u nich bezpłatne, a wymiana natychmiastowa. Kursy już też sprawdzałem i bardzo zbliżone do rynkowych.

Re: Kantor online

Post przez maridon » 2018-08-24, 05:49

Ja ostatnio wymieniałem pieniądze na wyjazd za granicę na Amronet. Wszystko ok - poszło sprawniej niż sądziłem. Ceny dobre, żadnych ukrytych kosztów.

Re: Kantor online

Post przez Zadan » 2018-08-14, 20:09

Mi najlepiej pasuje wymiana online na Gieldawalut.com. Oprócz opcji wymiany kantorowej (po ustalonym kursie) można tez u nich wymieniać w tzw. opcji społecznościowej, czyli z możliwością negocjacji cen. Bardzo fajna opcja, szczególnie przy wymianie większej kwoty.

Re: Kantor online

Post przez moben » 2018-05-19, 11:05

Ja mam konto walutowe w banku Raiffeisen z możliwością bezpłatnej wymiany walut na platformie r-dealer. Zrozumiałe więc że nie wymieniam w kantorach.

Re: Kantor online

Post przez alek » 2018-01-12, 17:16

Może i online jest ok, ale jakoś nie korzystałem, mam dobry kantor - warszawski Alex z Placu Grzybowskiego - niedaleko, więc z reguły tam wymieniam, lubię ich za możliwość negocjacji indywidualnego kursu. Nie mówię jednak, że nie pomyślę nigdy o kantorze online.

Góra