Kantor online

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kantor online

Re: Kantor online

Post przez zuma » 2018-11-28, 08:35

Ja dość długo szukałam kantoru, który by spełniał moje wymagani i w końcu zdecydowałam sie na Pluskantor. Głównie ze względu na to, że wymiana tam jest bez prowizyjna. Dzięki temu jest to najtańsza wymiana online. No a ostatnio jeszcze skorzystałam z ich odroczonej płatności. Też bardzo fajna opcja i korzystna dla klienta.

Re: Kantor online

Post przez Amanda » 2018-11-28, 06:29

Ja natomiast od niedawna dopiero, ale korzystam z kantoru Gieldawalut.com. Polecił mi go znajomy, bo on często robi wymianę społecznościową, na której zawsze udaje mu się fajnie zarobić. Ja póki co wymieniałam po cenie kantorowej, ale podoba mi się to, że strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Re: Kantor online

Post przez harold » 2018-11-22, 12:21

Wymieniam od niedawana na Amronet i sobie bardzo chwalę. Jak potrzebuję szybką wymianę, to wymieniam po cenie kantorowej (praktycznie taka sama jak rynkowa), a jak mam więcej czasu, to wrzucam na wymianę społecznościową. Obydwie opcje bardzo korzystne.

Re: Kantor online

Post przez kroll » 2018-11-21, 20:15

Może i fajna opcja z negocjacją, jak się ma czas. A ja jak wymieniam to zazwyczaj na już. I dlatego wybieram zawsze Pluskantor. Tam wymiana trwa dosłownie chwilę, a kursy mają jedne z najlepszych. Przy czym warto pamiętać, że przewalutowanie jest bezpłatne.

Re: Kantor online

Post przez Moris » 2018-09-27, 09:09

Ja lubię negocjować cenę po której mam wymienić pieniądze, dlatego wymieniam zawsze przez Gieldawalut. Tam w wymianie społecznościowej właśnie można się targować i zawsze udaje mi sie ugrać lepszą cenę niż rynkowa.

Re: Kantor online

Post przez Victor » 2018-09-18, 09:59

Mam dokładnie tak samo jak Ty, tylko że z Cinkciarzem. Korzystam praktycznie już od kilku lat i jestem zadowolony, więc po co zmieniać? Mają dobre kursy i przejrzystą stronę, więc wymiana nie sprawia żadnych problemów.

Re: Kantor online

Post przez Jaskalski » 2018-09-17, 12:20

Internetowa wymiana walut jest bardzo praktyczna. Dosyć często kupuję walutę w kantorze Amronet i nie zmieniłem go na żaden inny od kilku lat. A czemu? To proste, skoro się sprawdza pod każdym względem, nie będę szukał dalej;) Oferta dobra, firma wiarygodna i sprawdzona.

Re: Kantor online

Post przez dragonn » 2018-09-12, 08:36

Też uważam, że Pluskantor to bardzo dobry kantor korzystnymi cenami oraz miłą i rzetelną obsługą na infolinii. Jasne zasady wymiany, proste w obsłudze konto. Polecam.

Re: Kantor online

Post przez ewaska » 2018-08-27, 20:16

Za free w pluskantor.pl jest pierwsze przewalutowanie:) Warto skorzystać bo to dobra okazja, a później też OK. Korzystałam z ich usługi parę razy, także ręczę również za szybkość transakcji.

Re: Kantor online

Post przez dammian » 2018-08-24, 05:52

A wymieniał ktoś na Pluskantor.pl? Bo ja właśnie tam planuje założyć konto. Z tego co czytałem to przewalutowanie jest u nich bezpłatne, a wymiana natychmiastowa. Kursy już też sprawdzałem i bardzo zbliżone do rynkowych.

Góra