KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez viner » 2018-06-06, 15:35

Trzeba mierzyć siły n zamiary i realnie ocenić swoje możliwości finansowe. Bank Raiffeisen oferuje kredyt gotówkowy na dowolny cel spłacać można nawet 8 lat a oprocentowanie wynosi 4,99%

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez agga » 2018-02-12, 10:18

Nie jest łatwo wziąć kredyt na budowę domu. Trzeba spełniać wiele kryteriów, mieć dobrą historię, zdolność. W wyszukaniu korzystnych ofert pomagają wyszukiwarki typu: https://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/ . Dzięki nim można porównać najważniejsze parametry. Jednak sporo osób decyduje się na doradcę. Często lepiej na tym wychodzą.

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez Batka2011 » 2017-03-16, 13:29

Jeśli kredyt to tylko inwestycyjny

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez Hallada » 2017-03-10, 11:09

Nie rozumiem tej nagonki na kredyty, czy pożyczki. Jak dla mnie nie są one złym wyborem, szczególnie, ze spotkać się można z wieloma interesującymi opcjami.

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez izmis » 2017-03-09, 15:07

Wybierając opcję kredytu hipotecznego na długi czas, warto przed podpisaniem umowy dać ją do przeczytania prawnikowi, który się w tym specjalizuje. Mi podczas zakupu mieszkania na kredyt pomagała kancelaria http://dybka.com.pl/, dzięki temu udało mi się uniknąć niekorzystnego zapisu w umowie dotyczącego kosztów obsługi zadłużenia. Czułem się pewniej, gdy specjalista przejrzał wcześniej umowę, która podpisałem.

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez tercet » 2017-02-26, 13:01

Najlepiej się trzymać zasady żeby brac kredyt tylko w razie realnej uzasadnionej potrzeby :)

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez Ghom » 2017-01-16, 10:16

Wzięcie jakiegokolwiek kredytu jest całkiem poważnym krokiem, dlatego tego typu decyzje warto jest dokładnie przemyśleć. Nie ma tu miejsca na pochopne podejmowanie jakichkolwiek działań. Jeżeli nie potraficie wybrać idealnego dla siebie kredytu, to polecałbym skorzystać z doradztwa finansowego Direct Money - http://direct.money.pl/. Dzięki temu z łatwością porównacie sobie kredyty różnych banków i unikniecie pojawienia się poważniejszych problemów w przyszłości. ;)

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez Andrzej40 » 2016-12-13, 09:06

Apropos kredytu to chyba najgorsze co można sobie zafundować to wzięcie pożyczki na wkład własny, moi znajomi mieli przez to problemy z płynnością finansową.

Re: KŁOPOTY Z KREDYTEM?

Post przez Grazyna22 » 2016-12-05, 07:30

Warto znaleźć jakiegoś specjalistę w tym temacie, który pomoże i doradzi. Teraz na rynku jest bardzo dużo tych biur finansowych, niektóre naprawdę dobre

Góra