Belownice i prasy gdzie kupić?

Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez czaroslaw33 » 2017-06-26, 10:49

Cześć, poszerzam działalność i chciałem WAs zapytac gdzie kupie prasy do śmieci i belownice ale z zagwarantowanym serwisiem? Licze na pomoc ;)
czaroslaw33
 
Posty: 500
Dołączył(a): 2015-08-23, 18:41

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Norbert145 » 2017-06-27, 07:34

No tutaj nie ma az tak dużego wyboru na rynku, jednak ja miałem kontakt z jedną bardzo przyjazną i profesjonalną firmą a mianowicie Bartontech prowadzą oni sprzedaż właśnie tego typu urządzeń do recyklingu. W ofercie znajdziesz maszyny zarówno nowe jak i używane. Do tego porwadza oni serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, więc jeżeli nie masz ekipy porządnych mechanikow to nie będziesz musiał się o to obawiać. Nie wiem czy trafisz lepsza opcję, pozdrawiam :)
Norbert145
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-12-22, 16:36

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Alekso32 » 2017-06-29, 08:19

Zgadzam się z przednikiem i raczej jeżeli ktoś siedzi juz w tym trochę czasu zna Bartontech ze względu na jakość prowadzonych usług i pewność że wszystko będzie tak jak powinno z terminem, zamówieniem i serwisem. W przypadku tak specjalistycznych maszyn nie może dojść do kłopotów, które zatrzymają prace na długi czas. Jednak mając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny można spać spokojnie.
Alekso32
 
Posty: 485
Dołączył(a): 2015-08-25, 11:00

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Edek00 » 2017-07-10, 07:37

Macie racje, w temacie recyklingu ciężko w Polsce jest znaleźć polecane miejsce, gdzie rzeczywiście można mieć pewność co do terminów, dobrych cenach i też pomocy od razu gdy coś się dzieje z maszynami. Jednak współpracujemy z Bartontech od ponad roku i tutaj jest zupełnie inaczej. Świetnie prowadzą serwis zarówno ten gwarancyjny jak i po. W temacie wyboru maszyn to nie widziałem aby ktoś miał większy wybór z tych na prawdę dobrych producentów, bo jednak przy takiej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość. Myślę, że się nie zawiedziesz.
Edek00
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2016-10-19, 16:54

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Konradon33 » 2017-07-16, 15:26

Wszystko zostało powiedziane, jednak przed wyborem maszyn wcześniej warto zająć się załatwieniem wszystkich pozwoleń. Wtedy ta firma jest jak najbardziej odpowiednim miejscem, gdzie dokładnie poznasz możliwości interesujących Cię maszyn. Z dostawą zawsze byli na czas i tak samo w przypadku serwisu. Z pracą nigdy nie staliśmy długi czas ;)
Konradon33
 
Posty: 167
Dołączył(a): 2017-03-20, 15:19

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez mirek48 » 2017-07-31, 06:09

No jak na moje warto poszukać tego w internecie.
____
Pozdrawiam Anna
mirek48
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2017-07-28, 05:54

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez JurekSeraf » 2017-08-03, 06:23

W dzisiejszych czasach wszystko tak naprawde możemy znaleźć w internecie jednak po mojej selekcji zdecydowanie wybór padł na Bartontech przede wszystkim ze względów na bogatą ofertę maszyn nowych i używanych. Porządną obsługę, która potrafi nakierować i wspiera w razie wątpliwości, czy problemów technicznych. Serwis jest niezastapiony!
JurekSeraf
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2016-11-27, 19:49

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Hobis42 » 2017-08-14, 05:52

No Bartontech ma też swoją stronę internetową, także wcześniej zapoznaj się z ich ofertą ktora może Cię interesować, a później skontaktuj się już z nimi i poproś o pomoc w ich doborze ;)
Hobis42
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2016-12-04, 14:39

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Rotin » 2017-08-19, 12:20

Powiem Wam, że naprawde jest to dobra opcja szczególnie np. w przypadku firm które zajmuja sie produkcją elementów z tworzyw sztucznych, styropianu itd. Dzięki temu możem zwiekszyć zyski ale również uprościć cały proces. Wcześniej warto skontaktowac się ze specjalistami z firmy Bartontech i dokładnie dopytac o potrzebne maszyny, ile będziesz mógł dostarczyć danego surowca itd. Jak juz wszystko będzie wiadomo wtedy można załatwić wszystkie dokumenty i dogadać się co do zakupu maszyn.
Rotin
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2016-11-10, 18:47

Re: Belownice i prasy gdzie kupić?

Postprzez Kiki44 » 2017-10-19, 14:36

Właśnie ostatnio rozmawiałem ze wspólnikiem, że przydałoby się zadbać o wykorzystanie resztek styropianu (tzn. jest tego naprawdę sporo patrząc w okresie miesiąca) dlatego mniejsza prasa do sytropianu moim zdaniem byłaby dość dobrym rozwiązaniem. Dobrze, że zobaczyłem ten temat bo od razu mi się przypomniała ta rozmowa. Skoro polecacie to sprawdzę co mają w ofercie i przedzwonie zapytać o koszty, serwis oraz poproszę o pomoc w jej doborze pod wzgl. wydajności. Myślę że raczej uda się wyjść na tym interesie na plus :)
Kiki44
 
Posty: 123
Dołączył(a): 2016-12-06, 16:07

Następna strona

Powrót do Finanse i prawo



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości