Mieszkanie w Warszawie do kupienia

Mieszkanie w Warszawie do kupienia

Postprzez wiktorias » 2017-09-28, 15:04

Szukacie mieszkań w Warszawie? Na http://nexity.pl/ udało mi się znaleźć dosyć ciekawą ofertę. Według mnie są to naprawdę bardzo ciekawe mieszkania w dogodnej lokalizacji, a o samym inwestorze można znaleźć wiele pozytywnych opinii. Sprawdźcie, a być może i wam się takie mieszkania spodobają.
wiktorias

Odp

Google - reklama

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia

Postprzez pimko » 2017-09-30, 12:07

Jeśli ktoś szuka apartamentów w okolicach Saskiej Kępy to jest nowa inwestycja na ul. Berezyńskiej: http://berezynska46.pl - fajna, kameralna okolica no i lokalizacja do pozazdroszczenia :) Warto się skontaktować jeśli ktoś szuka apartamentów w tym stylu.
pimko

Postprzez moben » 2017-10-02, 13:27

Najbardziej korzystne rabaty mają w tym tygodniu na osiedlu Nowe Odolany, trwa tam tydzień dobrych cen i można uzyskać rabat nawet w wysokości 45000, to jest bardzo dużo, nie widziałem jeszcze tak korzystnej oferty
moben

Postprzez kersty » 2017-10-16, 09:04

Faktycznie niezła oferta jeśli ktoś szuka mieszkania od dewelopera, każda zaoszczędzona kwota to więcej pieniędzy na urządzenie mieszkania ;) Dlatego jestem mega zadowolona ze swojego zakupu, choć tak naprawdę to nie moja zasługa a agenta nieruchomości, który pośredniczył w sprzedaży p. Eugeniusza Jaworskiego. Oprócz tego, że znalazł dla mnie mieszkanie w ślicznej okolicy w Wilanowie, to jeszcze udało mu się wynegocjować 10% niższą cenę. Naprawdę byłam pod wrażeniem jego umiejętności, bo mieszkanie pierwsza klasa, wysoki standard i w ogóle, a tu jeszcze taniej udało się kupić :D
kersty

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Portal branży budowlanej