Uprawnienia budowlane

Re: Uprawnienia budowlane

Postprzez brygadzista12 » 2014-03-26, 21:47

Wypełnianie książki praktyk może sprawiać trudności. Jednak to dopiero początek, bo po złożeniu książki czeka nas egzamin na uprawnienia budowlane. Egzamin jest trudny bo do jego zdania niezbędne jest opanowanie mnóstwa informacji. Ponad 160 ustaw i rozporządzeń obowiązuje na egzaminie.
W tym roku zdaję egzamin na uprawnienia budowlane i znalazłem w necie ciekawą stronkę na temat uprawnień. Stronka jest pod adresem uprawnieniabudowlane.info. Można tam znaleźć wiele artykułów poświęconych zagadnieniom związanym z uprawnieniami budowlanymi. Są tam przykładowe pytania na egzamin i zestaw najważniejszych aktów prawnych w formacie .pdf.
Skorzystać można również z programu do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane. Po rejestracji do programu dostajemy dostęp do bazy podstawowej pytań testowych. Możemy także korzystać z pełnego zestawu aktów prawnych wymaganych na egzaminie - ponad 160 ustaw i rozporządzeń. Najlepsze jest to, że to wszystko masz za free ;)
Polecam!
brygadzista12

Odp

Google - reklama

Re: Uprawnienia budowlane

Postprzez tadekm » 2015-08-10, 18:51

ja stad wszystko bralem
http://uprawnieniabudowlane.info/

duzo dobrych informacji, wszystko mi sie pokrylo z tym co bylo pozniej na egzmainach
tadekm

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Poradniki