Kantor online

Kantor online

Postprzez mosti » 2018-05-29, 12:37

Witam! Kto z Was korzysta z kantoru online ? Zastanawiam się nad kupnem euro , czytałam https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i-kiedy-najlepiej-jest-je-kupowac/
że opłaca się teraz zainwestować , ponieważ jest w dobrej cenie . Szczególnie warto kupowac je w kantorze online tam ceny są bardzo przystępne.
mosti

Odp

Google - reklama

Re: Kantor online

Postprzez pamelakojder » 2018-06-21, 15:55

Ja od jakiegoś czasu odkąd zakupiłam kartę wielowalutową z https://www.igoriacard.com/ nie chodzę do kantorów. Jest to jak dla mnie strata pieniędzy i czasu.
pamelakojder

Postprzez tomm » 2018-06-26, 08:35

Ja rozmieniam walutę w moim banku. Kursy są dla mnie korzystne - podobne ceny widzę w kantorach na mieście, a przynajmniej nie muszę wypłacać gotówki, żeby iść do kantoru, tylko wszystko robię bez wychodzenia z domu. No i mam zaufanie do wymiany w banku, niż w jakiś kantorach online.
tomm

Postprzez Jadwiga » 2018-06-26, 16:59

Hej,
Ja osobiście wymieniam eur online już długo chociaż dopiero po kilku miesiącach znalazłam kantor z którego jestem zadowolona. Cena w online jest dużo lepsza ja w kantorekspert.pl dogadałam się co do kursu i póki co nie ma opłat :) teraz można u nich wymieniać nawet w weekend a nie spotkałam się z tym jeszcze. Więc polecam ten kantorekspert.pl
Jadwiga

Postprzez AdamD » 2018-08-14, 20:06

Już od dawana nie wymieniam w bankach, ani kantorach na mieście. W kantorze internetowym Amronet wychodzi wymiana zawsze najtaniej i w dodatku jest to dużo wygodniejsze niż tradycyjna wymiana. Kantor sprawdzony przeze mnie wielokrotnie, zresztą znany i jeden z dłużej działających na polskim rynku. Teraz mają w dodatku fajną promocję dla nowych klientów - warto sobie zerknąć na ich ofertę.
AdamD

Postprzez karali » 2018-08-15, 12:48

Chyba coraz więcej osób decyduje się na e-kantory. Nawet ja, już mam konto na Pluskantor, chociaz długo się przed wymianą online broniłem. Ale skoro tak jest najtaniej a w dodatku bardzo wygodniej to chyba nie ma sensu upierać sie przy drogich kantorach stacjonarnych.
karali

Postprzez Raf » 2018-08-24, 22:50

Zwykle tak jest, że to co nowe jakieś obawy wzbudza, lecz co do e-kantoru powiem Wam, ze warto było je przełamać. Praktycznie już pierwsze przewalutowania na gieldawalut.com mi udowodniły że to jest korzystne wyjście. Dlatego pozostałem przy tej formie przewalutowań i kantoru też nie zmieniłem, bo choć konkurencja spora, giełdawalut wycenia chyba najlepiej bynajmniej EUR i sprawnie radzi sobie z przelewami do wszystkich banków.
Raf

Postprzez Stefek » 2018-08-27, 11:59

Ogólnie boję się korzystać z usług finansowych przez internet. Mam jednak kredyt we frankach i znajomy wytłumaczył mi, że korzystając z Cinkciarza mogę sporo zaoszczędzić. Rzeczywiście zrobiłem już dwie wymiany w ten sposób i wciąż się dziwię, że kurs jest tak korzystny. Jednocześnie ubolewam, że dotychczas sporo przepłacałem, bo korzystałem z wymiany waluty przez bank :/
Stefek

Postprzez Rumini » 2018-08-28, 19:27

Też wymieniam na Gieldawalut. Ostatnio korzystałam z opcji wymiana społecznościowa i udało mi się wynegocjować bardzo fajną cenę: ) Ale z tej opcji korzystam tylko, jak mam większą kwotę do wymiany i trochę czasu na to. Bo inaczej to korzystam z opcji wymiany kantorowej - tez bardzo opłacalnej.
Rumini

Postprzez migol » 2018-09-05, 19:29

Sprawdzałem osatnio i Pluskantor ma najnizsze kursy walut, iołacalnie dzięki temu i przelewy ekspresowe na cały świat
migol

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Poradniki