Kantor online

Re: Kantor online

Postprzez karollinna » 2018-09-12, 14:09

Dla mnie najlepsza jest Gieldawalut. Założyłam tam konto przed urlopem i na wstępie dostałam az 80% zniżki na prowizję, przez pierwszy miesiąc. A jak dodać do tego bardzo dobre kursy walut, to była najlepsza oferta wśród kantorów internetowych.
karollinna

Odp

Google - reklama

Postprzez nnn » 2018-09-13, 10:29

Bardzo szybka i bezpieczna wymiana jest w kantorekspert.pl. Obsługa która tam pracuje jest bardzo profesjonalna i pomocna z negocjacją kursów też nie ma problemów. Mi polecił ich kolega który też tam wymienia już kilka lat
nnn

Postprzez rolnik » 2018-09-17, 19:31

Choć kantorów internetowych jest mnóstwo obecnie, najchętniej i konsekwentnie od 2 lat walutę wymieniam przez Amronet. Długofalowa udana współpraca pozwoliła mi już nabrać pełnego zaufania do tego kantoru, a poza tym nie sądzę aby pod względem cen gdzie indziej było korzystniej.
rolnik

Postprzez klara » 2018-09-27, 09:11

Chyba każdy tak ma, że jak jakis kantor przetestował i jest wszystko ok, to przy nim zostaje. Ja wymieniam przez Pluskantor, bo za każdym razem mają bardzo dobre kursy i bardzo szybkie przewalutowanie. Dużą zaletą (przynajmniej dla mnie) jest też to, że mają stronę mobilną, która także działa bez zarzutu.
klara

Postprzez milena » 2018-11-22, 12:50

Ja przetestowałam już kilka kantorów i generalnie zawsze niby wszystko było ok, ale szukałam czegoś lepszego. Teraz już którąś wymianę robiłam przez Gieldawalut.com, bo strona jest naprawdę bezpieczna, a po drugie mają opcję wymiany społecznościowej. Mi zazwyczaj nie śpieszy się z przewalutowaniem, więc zazwyczaj korzystam właśnie z tej opcji i zawsze mi się to opłaca.
milena

Postprzez Amanda » 2018-11-28, 06:17

Jest sporo dobrych kantorów, ale dla mnie najlepszy jest Amronet. Przede wszystkim dlatego, że jest od lat na rynku, ma już swoja renomę i zawsze wszystko jest ok podczas wymiany. Ceny praktycznie takie jak rynkowe i jeszcze maja fajny program cash back.
Amanda

Postprzez Merekg » 2018-12-20, 21:25

Ostatnio kilkakrotnie kupowałem EUR za pośrednictwem Pluskantor.pl. Pierwszy 1000 zł przewalutowałem kompletnie bez żadnych kosztów- miła niespodzianka. Kolejne transakcje też korzystne, bez prowizji, a spread nieporównywalnie niski z tym co naliczają tradycyjne kantory.
Merekg

Postprzez MichalW » 2019-01-24, 22:01

Nie narzekałem na żaden kantor internetowy , ale najwygodniej mi się korzysta z usług gieldawalut.com. Stronka intuicyjna, obsługa pomocna. Cenowo też świetnie.
MichalW

Postprzez Benny » 2019-01-25, 08:24

Przetestowałem kilka różnych kantorów, bo lubię sprawdzać nowości - oczywiście małymi kwotami. Ogólnie większość spoko działa, ale większe kwoty wymieniam tylko na Cinkciarz.pl. Jakoś nie obawiam się tam wysłać większej kasy, skoro działają na rynku od tylu lat.
Benny

Postprzez barabasz » 2019-01-29, 23:39

Ostrożnie podchodzę do eksperymentów, choć parę lat temu jednak odważyłem się skorzystać z e-kantoru Amronet , no i na dobre mi to wyszło, aczkolwiek cały czas trzymam się tego jednego kantoru. Nie uważam tego za błąd, bo porównywałem cennik z kilkoma innymi i tutaj jest bardzo atrakcyjny.
barabasz

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradniki