Egzamin na uprawnienia budowlane

Egzamin na uprawnienia budowlane

Postprzez edgar » 2014-03-29, 13:51

Witam. Zdaję w tym roku egzamin na uprawnienia. Czy ktoś wie może gdzie znaleźć jakieś przydatne materiały do nauki, bo ustaw i rozporządzeń jest od groma.. Narazie je kompletuje i to już mnóstwo czasu zajmuje :/ Znalazłem stronkę http://uprawnieniabudowlane.info i tam jest sporo rzeczy ale może coś jeszcze?
edgar

Odp

Google - reklama

Re: Egzamin na uprawnienia budowlane

Postprzez jeden » 2014-03-29, 13:58

Hej! A dobrze poszperałeś na tej stronie?? Po co kompletujesz ustawy?? Wszystkie ustawy masz po rejestracji (bezpłatnej oczywiście) w programie do nauki do na egzamin na uprawnienia budowlane TestMe!. Ponad 160 ustaw. Wejdź po prostu i ściągnij ;)
Poza tym myślę że jak przygotujesz się z tym programem do egzaminów pisemnych to z powodzeniem je zdasz. Korzystam od 2 tygodni, bo programik jest raczej nowy i mogę bez problemu polecić. Jak się zarejestrujesz to sobie sam sprawdzisz.
jeden

Postprzez TomaszSzczecin » 2014-04-05, 13:59

Nie ma sensu kompletować wszystkich ustaw bo do każdej specjalności wymagana jest znajomość tylko określonych aktów prawnych i w różnym zakresie.
Ale tak czy inaczej fajnie że z tej stronki można pobrać wszystkie ustawy i rozporzadzenia. Też zarejestrowałem się w serwisie i korzystam z tego programu do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane.
Wg mnie genialne jest to że można korzystać z tej aplikacji na urządzeniach mobilnych - tablet czy smartfom. W każdej chwili można pyknąć jakiś teścik a wiadomo jak to w zawodzie inżyniera jest z czasem.. Zawsze brak!
Pozdro.
TomaszSzczecin

Postprzez maciek2 » 2014-06-29, 23:35

Tak jak pisze mój przedmówca. Nie warto wszystkiego zbierać w całość. Powinieneś przeglądać kilka stron z interesującymi Cię informacjami.
maciek2

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Poradniki