płytki imitujące drewnianą podłogę

płytki imitujące drewnianą podłogę

Postprzez Marcelus » 2015-06-26, 11:51

Dzień dobry. Czy ktoś z państwa posiada w domu płytki imitujące drewnianą podłogę? Wszyscy piszą, że jest to chłodne rozwiąznie tzw. i że lepiej nie ale jak wprost pytam cyz ktoś z wypowiadających się taką podłogę posiada, to oczywiście nie. Kieruję więc pytanie do osób, które ją MAJĄ. Jak wrażenia?
Marcelus

Odp

Google - reklama

Re: płytki imitujące drewnianą podłogę

Postprzez michal98 » 2015-06-29, 07:35

Ja mam. Kupowałem w necie, dokładnie tu http://www.twojelazienki.pl/ czyli trochę w ciemno, ale w mojej mieścinie nie było gdzie dostać. Ale ogólnie z samego efektu jestem zadowolony. Wygląda to jak.. płytki imitujące drewnianą podłogę. Ja bym nie powiedział, ze to jakoś bardzo podobne jest do prawdziwej podłogi z drewna. Wiadomo, płytka trochę inaczej wygląda. Co do tego czy to chłodne rozwiązanie. Tak. bo drewno daje takie naturalne wizualne ciepło. a płytka nie.
Ale co do ogólnego wyglądy, to muszę przyznać że z efekty jestem zadowolony. Ogolnie wygląda ładnie, nowocześnie, wiadomo, ze z dbaniem o nie jest mniej roboty. Ale jeżeli oczekujesz, że ktoś na ich widok pomyśli, że to drewno, to wątpię.
michal98

Postprzez gadzina » 2015-07-02, 01:20

A ja mam bo szukałem czegoś na korytarz to pojechałem do Ług i mi tak doradzili. W sumie kiedyś się zastanawiałem nad panelami ale później poszedłem do kumpla i miał właśnie je w korytarzu całe powycierane po dwóch latach użytkowania. No i były w promocji te płytki w kształcie nawet jak panel, jestem bardzo zadowolony. A w korytarzu położone ogrzewanie podłogowe tak jak w łazience więc u nas akurat o żadnym chłodzie nie ma mowy.
gadzina

Postprzez Marcelus » 2015-07-02, 04:42

dzięki za odpowiedzi i w sumie namiary też bo już słyszałem o tym miejscu pochlebne opinie. jakbyb ktoś jeszcze mógł to proszę o odpowiedź jak się takie płytki kładzie, one mają jakieś rowki jak panel czy też kładzie się je jedna przy drugiej?
Marcelus

Postprzez krzysiekA » 2015-07-03, 12:23

dzięki michal98, bo ja skorzystałem właśnie po twojej opini z tego sklepu, bo już wcześniej sie nim interesowałem. ale jakoś tak...
i kupiłem i czekam, ale najpierw poszukałem w sklepie takich bo faktycznie jak to mówią, zę w necie jest taniej, to jest, bo tam prawie o 20%! o to kasy troche w portfelu zostało! ale wybrór duży, trzeba przyznać.
krzysiekA

Postprzez gadzina » 2015-07-11, 07:19

to najnormalniejsze płytki podłogowe z równym brzegiem tyle że z wyglądu zewnętrznego są jak panel. kładziesz jak zwykłą płytkę z krzyżykami, klejem itd. tam zresztą w Ługach masz wszystko na miejscu, włącznie z klejem.
gadzina

Postprzez Marcelus » 2015-07-11, 14:00

Zastanawiam się czy wcześniej po prostu się nie dodzwonić i nie podpytać, w końcu przezorny zawsze ubezpieczony. Mam jeszcze kilka pytań a propo płytekk na zewnątrz domu jakie się kładzie. Mamy z żoną pomysł na patio ale nie raz miałem doświadczenia z zimowym łażeniem na czworaka po płytkach oby tylko śnieg czy deszcz się pojawił i zastanawiam się czy da się je tak położyć, żeby uniknąć tego problemu.
Marcelus

Postprzez MagdalenaAdamczyk9 » 2016-03-20, 10:01

to bardzo ciekawe, nie widziałam na żywo takich podłóg, a jak z fakturą? są płaskie, czy posiadają taką chropowatość? hmmm, a nie lepiej juz położyć prawdziwą deskę, która będzie cieplejsza i trwalsza? Sama mam u siebei deskę i wiem, ze to było dobre rozwiązanie
MagdalenaAdamczyk9

Postprzez gulf » 2016-05-27, 16:24

Nie zawsze właściciel chce kłaść drewno. Zależy jakie pomieszczenie. Z płytkami drewnopodobnymi jest różnie, jak dobrze poszukasz to znajdziesz i takie co mają ładne odwzorowanie drewna. Zobacz sobie płytkę Drevo - ładne odwzorowania i widoczne słoje.
gulf

Postprzez Linda » 2016-05-31, 10:00

Można też całą posadzkę betonową udekrować w taki sposób, aby imitowała drewno http://posadzki.us/galeria/wzory-dekoracji/?afg2_page_id=2#afg-2
potem tylko zabezpieczyć, bezspoinowa, łatwa w utrzymaniu i ekonomiczna.
Linda

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Podłogi