Szklarz Warszawa

Szklarz Warszawa

Postprzez natkawal76 » 2018-01-09, 09:09

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest na zamówienie. Ja znalazłam dokonała firm zajmującą się szkłem, https://cienkusz.com.pl szklarz Warszawa , bardzo ładne realizacje na ich stronie zachęciły mnie do zamówienie wszystkich elementów szklanych u nich. , lustra na wymiar, kabina prysznicowe, panele szklane do kuchni. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, a montaż przebieg szybko i bez problemów, co rzadko zdarza się podczas remontu. Panowie przyjechali , zamontowali i po sobie posprzątali co był bardzo miłym akcentem. Bardzo polecam wykonanie mebli czy innych elementów na wymiar.
natkawal76

Odp

Google - reklama

Re: Szklarz Warszawa

Postprzez stasiu60 » 2018-03-20, 21:41

Właśnie warto na pewno szukać fachowców, którzy mają doświadczenie i przede wszystkim terminowo robią, nie przeciągają terminu oddania pracy, a to (wiem z doświadczenia) bardzo denerwuje klienta. Mogę poelcic firmę Vetro. Robią właśnie lustra na wymiar, kabiny prysznicowe, blaty łazienkowe – ogólnie wszystko ze szkła. I robią ładnie, wiec w normalnej cenie można wyposażyć łazienkę.
stasiu60

Re: Szklarz Warszawa

Postprzez Nowakoski78 » 2018-09-11, 08:53

Moja żona zamówiła sobie do łazienki bardzo duże lustro i miałem problem gdzie coś takiego zamówić. Mój znajomy podesłał mi namiar do tego szklarza "Szkiełko" w Koszalinie i zamówiliśmy coś takiego bez problemu.
Nowakoski78

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Okna i drzwi