Okna drewniane, aluminiowe, czy pcv? Kraków

Okna drewniane, aluminiowe, czy pcv? Kraków

Postprzez krzyszbielski » 2016-06-17, 08:20

Kompletnie nie wiem co mam wybrać. Przeczytałem chyba wszystkie wątki na ten temat na tym forum, a nadal nie jestem pewien które okna najlepiej się sprawdzają. Poszukuje właśnie okien do mojego domu, którego budowa powoli dobiega końca. I nie wiem na co się zdecydować. Przez długi czas myślałem, żeby zakupić te okna: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/climatic, bo czytałem o tej firmie masę pozytywnych opinii, ale obecnie znowu zaczynam się zastanawiać nad zakupem okien drewnianych. Słyszałem również, że aluminiowe są bardzo wytrzymałe. Doradźcie! Co najlepiej się sprawdzi? Nie mam większych wymagań oprócz tego, żeby okna były trwałe, szczelne, i w miarę łatwo było je utrzymać w dobrym stanie. ;)
krzyszbielski

Odp

Google - reklama

Re: Okna drewniane, aluminiowe, czy pcv? Kraków

Postprzez przemyslaw1a » 2016-07-11, 10:47

Wraz z żoną mieliśmy ostatnio generalny remont naszego domu. Wymienialiśmy okna, malowaliśmy ściany, zrywaliśmy i kładliśmy od nowa płytki, ot, w zasadzie do wymiany poszło prawie wszystko. Co do okien, wszystko jak wiadomo zależy od producenta. Ze swojej strony mogę polecić firmę Fach-Cent z okolic Krakowa. Nie dość, że jakościowo okna są na najwyższym poziomie, to do tego udało nam się uzyskać spory darmowy rabat ze strony http://tu na forum/oferta/krakow/1386,kupon-rabatowy-o-wartosci-200zl-na-zakup-powyzej-3000zl-w-firmie-fach-cent-2-2-2. Uzyskaliśmy zatem świetny produkt i przy okazji wysoką zniżkę.
przemyslaw1a

Postprzez Vobri » 2016-07-19, 13:01

Myślę,że w tym przypadku wybór masz bardzo szeroki i absolutnie nie ograniczałbym się tylko i wyłącznie do Krakowa,zerknij także na dobre i godne zaufania sklepy internetowe zajmujące się stolarką okienną oraz drzwiową,naprawdę warto.
Vobri

Postprzez adamjanoww » 2017-12-30, 21:18

Ja mam aluminiowe z drutexa. Dobra jakość, nie zaparowują, łatwo się je utrzymuje w czystości. Użytkuję już je kilka lat nie zauważyłem żeby się z nimi cokolwiek działo. Polecam i ze względu na cenę i trwałość.
adamjanoww

Postprzez Domartstyl » 2018-01-03, 07:56

Może ja zapytam inaczej: jaki budżet na zakup okien posiadasz? Bo to bardzo istotna rzecz od której powinniśmy tutaj zacząć. Nie ograniczaj się tylko do Krakowa. poszukaj przede wszystkim w sklepach internetowych.
Domartstyl

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Okna i drzwi