Jakiej firmy okna kupić

Re: Jakiej firmy okna kupić

Postprzez Wladimir » 2016-11-25, 16:05

wszytsko zalezy od tego jakie chcesz mieć te okna , czy chcesz je mieć np. drewniane , wtedy najlepsze są stollar , a jeżeli wybierzesz pcv to wtedy najlepiej te z profili Gealan . ;) takze masz do wyboru . W bardzo atrakcyjnych cenach są okna własnie w carpenter w Bydgoszczy . firma współpracuje bezpośrednio z producentami ;)
Wladimir

Odp

Google - reklama

Postprzez adamjanoww » 2017-05-30, 09:43

Budując się kilka lat temu postawiłem na wiodącego producenta, czyli drutex. Oferowali najlepszy stosunek jakości do ceny. Ja byłem zainteresowana ich modelami okien PVC, po przejrzeniu ich strony internetowej (trzeba przyznać, ze przejrzystej i precyzyjnej, każdy model dokładnie opisany i zobrazowny) zdeccydowalem się w koncu na na model IGLO 5, choć przyznam, ze miałem problem z wyborem, bo wszystkie ich modele prezentują się świetnie, ciężko się zdecydować. Po kilkuletnim już użytkowaniu mogę powiedzieć, ze najbardziej w nich cenię to, że utrzymują ciepło w domu, nie przepuszczają zimnego powietrza. Mają też dobre zabezpieczenia, mój trzyletni synek wdrapując się na blaty nie jest w stanie ich otworzyć. ;) a to ważne dla każdych tatusiów, mam zresztą też. :)
adamjanoww

Postprzez Martka » 2017-06-17, 19:08

Wybór okien to wiele dylematów i zapytań pamietam, że też ciężko było mi przebrnąć przez ten temat. Całe szczęście znajoma poleciła mi salon okna Boch, w którym idealnie dobrano okna do moich wymagań. Dobry montaż pozwala mi się cieszyć z komfortowego użytkowania, które gwarantuje mi bezpieczeństwo, ciszę i ciepło w domu.
Martka

Postprzez czaroslaw33 » 2017-07-11, 06:27

Dokładnie tak jak piszą inni użytkownicy, zależy wszystko od tego jaki rodzaj okien będzie pasował Ci najbardziej. Jeżeli jeszcze nie wiesz sam to myślę, że pomocna będzie Ci w tym firma Domega. Prowadzą oni sprzedaż okien najlepszych producentów w tym również krajowych. Jedna z najlepiej wykwalifikowanych kadr z jaką miałem doczynienia. Dokładnie znają swoją ofertę i zalety danych rozwiązań. Oni powinni Cię odpowiednio nakierować, pozdrawiam :)
czaroslaw33

Postprzez Katrina » 2017-07-13, 08:57

a czy ktoś może twardo uargumentować, ze własnie ta firma najlepsza, nie jestem w dalszym ciągu przekonana
Katrina

Postprzez Norbert145 » 2017-09-10, 18:58

No ale to zalezy również od budżetu wtedy można szukać najlepszych rozwiązań w swoim przypadku. Może lepiej będzie jeżeli skorzystasz z pomocy osób, które oknami zajmują się na co dzień. Ja mieszkam w Warszawie i mi w dużym stopniu pomogła firma Anex Okna gdzie również mają świetne grupy montażowe. Posiadają duże doświadczenie na rynku także są doskonale obeznani wśród najlepszych producentów i ich modelach.
Norbert145

Postprzez Rympal » 2018-01-30, 12:47

Katrina napisał(a):a czy ktoś może twardo uargumentować, ze własnie ta firma najlepsza, nie jestem w dalszym ciągu przekonana

Nie ma twardych argumentów na to, że ta czy inna firma jest najlepsza. Jest kilku wiodących producentów, którzy oferują bardzo dobre okna. Różnice są w cenach, zastosowanych rozwiązaniach, dostępności okien, rozmieszczeniu salonów... i tysiącu innych rzeczy. Mnie może bardziej pasować Vetrex, bo mam ich salon po drugiej stronie ulicy, a Tobie nie, bo bliżej będziesz mieć Oknoplast.
Rympal

Postprzez Bracik82 » 2018-01-31, 09:50

Najlepiej powiedz, na czym Ci najbardziej zależy w oknach. Na dobrym współczynniku przenikalności? Na ciepłym montażu? Na porządnym serwisie? Oczywiście można mieć to wszystko, tylko wtedy nie może Ci zależeć na niskiej cenie :D
Bracik82

Postprzez szablek115 » 2018-01-31, 18:59

Trzeba dokładnie przestudiować ofertę kilku firm, poptyać znajomych jakie okna mają i czy je rekomendują. To niezwykle ważne. Druga sprawa dotyczy … smogu, który jest bardzo ważnym problemem. Wiecie, że na okna można sobie zamontować specjalne ramki filtrujące i tym samym wietrzyć wnętrza nawet w okresie największego “zadymienia:. Faktro ma takie produkty http://www.fakro.pl/innoview/cleanair/ moim zdaniem warto się zapoznać.
szablek115

Postprzez Bracik82 » 2018-02-26, 11:23

A nie lepsze byłyby nawiewniki antysmogowe? Te ramki są dość problematyczne przez to, że zajmują całą powierzchnię okna. No i ograniczają ilość światła w pomieszczaniu. Dla mnie średni pomysł.
Bracik82

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okna i drzwi