Jaki kolor drzwi do mieszkania?

Jaki kolor drzwi do mieszkania?

Postprzez Masleckii » 2014-01-24, 11:47

Jaki kolor drzwi do mieszkania wybrać jeśli w korytarzu mam ciemne, brązowe płytki z kremową fugą - ściany są beżowe - w pozostałych pokojach panele tego samego koloru - ciemny brąz.
Może ktoś z was ma podobne kolory i też wybierał drzwi - jaki kolor?
Masleckii

Odp

Google - reklama

Re: Jaki kolor drzwi do mieszkania?

Postprzez MajsterZbigniew » 2014-01-24, 12:24

Wybacz Maslecki, dotychczas mi się z Tobą fajnie dyskutowało na forum, ale muszę Ci zwrócić uwagę, że piszesz pierdoły. Trochę niekonkretnie podchodzisz do tematu, bo to mniej więcej wygląda tak: mam dom, białe okna, ciemne meble, jaki wybrać dywan.

Tutaj możemy sobie gdybać i wymyślać: a może takie drzwi, a może jednak taki kolor drzwi do mieszkania. Przecież każdy specjalista od wystroju wnętrz, powie Ci coś zupełnie innego, w zależności od tego jakie będą Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz na przykład rozjaśnić pomieszczenie, rozweselić, to ten wystrój będzie nieco inny. I żeby była jasność - nie wkurza mnie to, że pytasz się o kolor drzwi do mieszkania, ale mam wrażenie, że oczekujesz zasypania Cię propozycjami ;) To chyba tak nie działa Drogi Kolego.

Poza tym widziałem drzwi do mieszkania, które były w kolorach zupełnie niedopasowanych do płytek czy do ściany. Kontrasty były naprawdę ogromne. Jeden "profesjonalista od wystroju" przyjdzie i to wyśmieje, bo powie że drzwi nie pasują do fugii w płytkach, a inny powie że to genialna kompozycja, żywa i energiczna, która daje zastrzyk pozytywnego podejścia.

A jeśli nadal masz wątpliwości co do koloru, to zamów u stolarza drzwi do mieszkania w kolorze drewna (nawet nielakierowane), kup sobie bejcę w dowolnym odcieniu, pomaluj, zalakieruj i zobaczysz jaka będzie satysfakcja z własnej roboty. Co by nie wyszło, to będzie Ci się podobało - zobaczysz.
MajsterZbigniew

Postprzez michalem » 2014-01-24, 14:35

Widzę, że to forum wcześniej dobrze się czytało ale pytania jakie tu padają niekiedy mnie zastanawiają.
Jak przedmówca napiszę Ci tak - do Twojego mieszkania najlepsze będą drzwi w kolorze jaki Ci się podoba.
Wszelakie kolory z palety RAL znajdziesz tutaj: http://www.ralcolor.com/
Do tego laminaty: od białego, przez złoty dąb i orzech po antracyt :D

Powodzenia i nie patrz tak ślepo na to co powiedzą inni. To TOBIE ma się podobać a innych miej w nosie!
michalem

Postprzez lucas33 » 2017-01-10, 20:30

Pozytywnie wspominam zakupy drzwi od ekipy z serwisu drzwihotelowe.pl. Kupowałem drzwi wewnętrzne do domu i do firmy. Szeroki asortyment, dobre, uczciwe doradztwo. Można się też dogadać w kwestii ceny, nie było takiej sytuacji, że nagle jak z kapelusza pojawiły się jakieś dodatkowe koszty.
lucas33

Postprzez dominik3 » 2017-01-18, 14:22

No kurcze ja bym jednak zaszalał i poszedł w biel. Zwłaszcza że białe drzwi sa bardzo modne i naprawde spokojnie sobie do nich wszystko dobierzesz. Jak masz problem z wyborem firmy to polecam Porta Drzwi. A drzwi właśnie w tym kolorze masz u nich bardzo duzo.
dominik3

Postprzez BestKomin » 2017-01-20, 09:00

Może i białe drzwi wejściowe do mieszkania fajnie się prezentują, ale moim zdaniem poza oryginalnością powinny być przede wszystkim solidne, wysokiej jakości wykonania oraz praktyczne- tak aby się nie brudziły, a biały kolor kompletnie tego nie gwarantuje, wręcz przeciwnie.
BestKomin

Postprzez mazwoj » 2017-01-25, 17:23

Białe drzwi w 2016 i 2016r. były u mnie dość sporą częścią sprzedawanych kolorów. Końcówka 2016r. przyniosła trochę zmian i biel ustępuje lekkim szarością z minimalnym usłojeniem.
W Porocie był to kolor Sosna norweska i Wenge white, w Erkado KLON SZARY PREMIUM (o dziwno nowy kolor i chwycił im), w Pol-Skone Klon i również nowy kolor Dąb Srebrny

Wszystkie są lekkim afrontem od białych drzwi. Są trochę ciekawsze i dzieje się na nich więcej poprzez widoczne usłojenie.
mazwoj

Postprzez kozlak100 » 2017-02-02, 20:56

Mi podobają się drzwi typowe klasyczne. Takie znalazłem na stronie tego sklepu www.westo.pl po bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo jestem zadowolony i wiem, że jestem bezpieczny bo mam solidne drzwi.
kozlak100

Postprzez Hallada » 2017-02-13, 13:04

Drzwi zewnętrzne najlepiej sprawdzają się w ciemnych kolorach. Jasne wyglądają super, ale brudzą się bardzo od chodzenia po klatkach schodowych itd.
http://silver-service.pl/
Hallada

Postprzez sumra » 2017-02-24, 19:31

Koniecznie ciemne drzwi - popatrz na bukowe, wyglądają naprawdę ciekawie. Białe są klasyczne, ale faktycznie przeważnie do niczego nie pasują, ani nie jest to praktyczne rozwiązanie.
sumra

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Okna i drzwi