Jaki kolor drzwi do mieszkania?

Re: Jaki kolor drzwi do mieszkania?

Postprzez agus123 » 2017-02-24, 20:48

Ja bym zamntowała jakiś jasny odcien brązu
agus123

Odp

Google - reklama

Postprzez mazwoj » 2017-02-26, 14:20

Tak jak pisałem wyżej - trend się utrzymuje i zamiast bieli ludzie teraz szukają jakiś jasnych szarości z lekko widocznymi słojami. Coś w stylu Erkado KLON SZARY PREMIUM czy Porta Sosna norweska i Wenge white. Jest teraz podobnych odcieni cała masa - można wybierać i przebierać.
mazwoj

Postprzez EkspertPorta » 2017-04-30, 10:35

Witam,
wybór drzwi zewnętrznych to decyzja na długie lata. Podczas jej podejmowania warto wziąć pod uwagę kilka elementarnych właściwości drzwi zewnętrznych. Ich zadaniem jest nie tylko prezentacja walorów estetycznych domu, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa, ochrona przed hałasem, zimnem i wilgocią. Wszystkie te właściwości gwarantują domownikom poczucie komfortu, o które tak naprawdę każdy zabiega. Wśród modeli drzwi Porta znajdą Państwo propozycje w różnorodnych odcieniach kolorystycznych, które z pewnością będą współgrały ze stylem całego domu. Po inspiracje zapraszam na bloga
https://www.porta.com.pl/blog/
Pozdrawiam,
Ekspert Porta
EkspertPorta

Postprzez mazwoj » 2017-05-18, 12:35

Tylko, że temat dotyczy drzwi wewnętrznych. Czytaj co piszesz, bo później taki miszmasz wychodzi w wątku.
Kolorów jest cała masa. Można bawić się też strukturą samego laminatu. Laminaty z bardziej zarysowaną to choćby różne kolory serii Ryfla z DRE, Greko z Erkado czy Portasynchro 3D. Dziki temu można fajne efekty wizualne stworzyć w domu.
mazwoj

Postprzez EverythingNow » 2017-06-08, 19:39

Kolor drzwi w otoczeniu ciemnych kafelków dla mnie pozostaje oczywisty, jasny brąz, beż lub naturalny. Musi być odmiana, a wybór faktycznie jest ogromny.
EverythingNow

Postprzez mazwoj » 2017-06-21, 12:44

Też zależy co się komu podoba. Czy drzwi maja kontrastować z podłogą / ścianą czy raczej ujednolicić się z nią. Ja u siebie mam jaśniuteńkie szare ściany, średnio szarą podłogę, a do tego białe listwy i białe drzwi. Drzwi odcinają się od ściany dość mocno, ale nie jest to kolor kontrastowy jak np. wenge z Erkado czy dąb ciemny z Porty lub też jakieś szaleństwo w kolorze czerwonym ;). Kto co lubi.
mazwoj

Postprzez Edek00 » 2018-01-11, 09:53

No ja osobiście jednego producenta i modelu na pewno Ci nie podam, jeżeli o mnie chodzi to skorzystałem z pomocy firmy Anex Okna w Warszawie, ponieważ zajmują się sprzedażą i montażem również drzwi zewnętrznych. Jest w czym wybierać do tego fajnie, że mogliśmy liczyć na dokładne omówienie specyfikacji każdego modelu i dopasowania do naszych możliwości finansowych (dostaliśmy nawet mały rabat). Wszystko przebiegło mega profesjonalnie.
Edek00

Postprzez mazwoj » 2018-01-22, 15:59

Tylko tu pytają o kolor drzwi do mieszkania i jego zestawienie z innymi elementami wystroju. Pytanie jest raczej czy ma być kontrastowo czy jednolicie. Z racji tego, że zajmuję się sprzedażą drzwi wewnętrznych w głównej mierze to pozwolę sobie podrzucić informacje jakie są trendy obecnie z kolorami.
W końcówce 2017 roku bardzo dobrze u nas sprzedawały się drzwi białe (lakierowane np z Porty i ze strukturą drewna jak w Erkado). Klientom co znudził się biały raczej nie szli w kolory bardzo ciemne tylko coś w stronę jasnych szarości (Erkado klon szary premium albo Invado dąb śnieżny). Ci bardziej nowocześni wybierali okleiny podobne do betonu. Oczywiście okleiny drewnopodobne w tonacjach bardziej naturalnych (ani ciemnych ani jasnych) niezmiennie cieszą się stałym zainteresowaniem (Porta orzech calssic).
mazwoj

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Okna i drzwi