Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Re: Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Postprzez Kuba1975Kuba » 2018-02-28, 22:33

Ja kupowałem drzwi wewnętrzne z http://bartexolsztyn.pl/oferta/drzwi/ - dość trudno było mi znaleźć dobre drzwi , które pasujące do mojej futryny. Skontaktowałem się z tą firmą i przyjechali i dobrali mi odpowiednie skrzydła do moich futryn.
Kuba1975Kuba

Odp

Google - reklama

Postprzez korner » 2018-03-28, 10:38

Zależy kto jakie ma potrzeby. Na przykład my mamy małe mieszkanie i zależy nam by stworzyć wrażenie jak największej przestrzeni, by nie czuć się jak w klatce ;)Zdecydowaliśmy się na drzwi szklane od ESGlas http://esglas.pl/oferta/drzwi-szklane/ ale też musimy uważać na kolory, układ mebli i prawie w każdym pomieszczeniu mamy lustra. :)
korner

Postprzez theme » 2018-03-28, 14:08

W małych mieszkaniach dużo rzeczy ma znaczenie aby nie przytłoczyć go jakimś dużym elementem. Ja jak mieszkałem kiedyś na blokach w mieszkaniu 38m2 to nawet drzwi wejściowe okleiłem tapetą aby nie rzucały się w oczy, bo przy tak małym metrażu drzwi wyglądały na ogromne. Szczególnie, że były ciemnego koloru a wszystko inne było pomalowane na biało lub bardzo jasno. Efekt tego tapetowania był niestety mizerny, bo tapeciarz ze mnie żaden. Poza tym świadomie wiedziałem, że uszkodzę laminat.
Teraz jest o wiele prościej, bo można drzwi wejściowe zamówić w bikolorze i z zewnątrz mieć podobne do innych mieszkańców bloku (np. orzech), a wewnątrz można mieć inną okleinę albo nawet mieć je od wewnątrz pomalowane na dowolny kolor RAL (nazywa się to Cameleon). Dopłaty znikome a efekt na pewno lepszy i pewniejszy jak tapetowanie drzwi.
theme

Postprzez adampoluk » 2018-04-06, 09:02

Długo już czekałem z remontem hostelu i ostatecznie udało się go w tamtym roku przeprowadzić. Między innymi drzwi wymieniałem i nowe zamawiałem z drzwihotelowe.pl. Super jakość, wyglądają naprawdę nowocześnie, elegancko, pasują do takich przestrzeni jak hotele, pensjonaty, ogólnie budynki z miejscami noclegowymi.
adampoluk

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Okna i drzwi