Automatyka sterująca

Automatyka sterująca

Postprzez panpot » 2014-04-29, 15:09

Rozglądał się ktoś w tym temacie? jakieś sprawdzone firmy godne polecenia?
panpot

Odp

Google - reklama

Re: Automatyka sterująca

Postprzez kropka2 » 2014-06-29, 19:58

Trudno jednoznacznie określić, ponieważ jest wiele firm a każda ma inne rozwiązania...warto więc dokonać przed wyborem pewnej selekcji. Uważam, że to dobre rozwiązanie, sprawdźmy co oczekujemy i co warto wybrać i kupmy najlpesze opcje;)
kropka2

Postprzez Bopp » 2015-05-08, 12:10

kropka2 napisał(a):Trudno jednoznacznie określić, ponieważ jest wiele firm a każda ma inne rozwiązania...warto więc dokonać przed wyborem pewnej selekcji. Uważam, że to dobre rozwiązanie, sprawdźmy co oczekujemy i co warto wybrać i kupmy najlpesze opcje;)

Bardzo dobrze napisane. Chociaż powiem Wam, że ostatnio dość sporo czasu poświęciłem szukaniu rozwiązań w tym temacie i jestem coraz bliższy firmie Fibaro (troszkę więcej o nich -http://www.fibaro.com/pl/system-fibaro) a głównym powodem jaki mnie przekonuje to brak konieczności kucia ścian z tego względu, że ich systemy działają bezprzewodowo, dla osób, które mają urządzone mieszkanie tak jak my bardzo duży plus, druga sprawa to możliwość podłączenia wszystkiego pod smartfona więc można zarządzać "domem" będąc w innym miejscu np. sprawdzić czy zamknęliśmy drzwi takie detale, które pozwalają oszczędzić nerwów. Sam temat automatyki jest tak szeroki, że byśmy pewnie mogli dość długo o nim rozmawiać.
Bopp

Postprzez Wojtek89 » 2016-08-23, 20:04

Zalezy czym automatyka ma sterować, jeżeli bramami to myślę, że najlepiej zgłosić się do producenta bram garażowych Bram-Bud: www.bram-bud.com mają bardzo dobre obeznanie wśród automatyki i na pewno nie będziesz zawiedziony z ich usług.
Wojtek89

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ogrzewanie