Jakie ogrodzenie polecacie?

Re: Jakie ogrodzenie polecacie?

Postprzez Rotin » 2018-07-01, 16:49

Moim zdaniem warto również rozważyć wybór dobrej jakości ogrodzenie, które jednocześnie zapewni Ci pełną prywatność i bezpieczeństwo. Ciekawym przykładem są na pewno elementy Gardeo, które dostępne są w szerokiej gamie modeli i kolorów.
Rotin

Odp

Google - reklama

Postprzez krysinski » 2018-07-04, 11:51

Rotin napisał(a):Moim zdaniem warto również rozważyć wybór dobrej jakości ogrodzenie, które jednocześnie zapewni Ci pełną prywatność i bezpieczeństwo.

Zgadzam się z tym w stu procentach. Jak dla mnie najciekawszym rozwiązaniem ostatnio na rynku są panele ogrodzeniowe Horizen. System Horizen wyróżnia klasyczny design z nutką nowoczesności (horyzontalny układ szczebli). Dla mnie też w tym wszystkim ważne jest bezpieczeństwo, dlatego zwróciłem uwagę na to, że przęsła paneli są wąsko ułożone przez co nie ma możliwości wspinaczki po ogrodzeniu. Dla mnie super, co myślicie?

Panele ogrodzeniowe Horizen
Obrazek
krysinski

Postprzez Kiki44 » 2018-07-09, 14:19

Ciekawe, ale od frontu jednak postawiłbym na coś bardziej trwałego i zapewniającego pełne bezpieczeństwo oraz prywatność. Do takich rozwiązań na pewno należy mur samonośny Amsterdam Pozbruk. Moim zdaniem wizualnie nie do pobicia :)
Kiki44

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Ogrodzenie i bruk