Jakie ogrodzenie najtańsze

Re: Jakie ogrodzenie najtańsze

Postprzez wiktoria0 » 2018-01-23, 11:58

no dokładnie, u nas to samo, zależało nam na pieniądzach, dlatego zdecydowaliśmy się na siatkę, a najwyżej kiedyś ją zmienimy na coś ładneijszego
wiktoria0

Odp

Google - reklama

Postprzez ZSWojtczak » 2018-01-24, 08:46

Nie sugerowałbym się tylko i wyłącznie ceną bo dobre ogrodzenie powinno być z nami przez lata oraz cieszyć oko. Poniekąd jest to wizytówka naszego domu czy podwórka. Siatka to akurat czasowe rozwiązanie i nie do końca trwałe.
ZSWojtczak

Postprzez krysinski » 2018-01-26, 15:00

dominik00 napisał(a):Też potrzebowałem najtańszego ogrodzenia i wybrałem siatkę. Miała być "na chwilę", ale jest już 5 rok i dobrze się trzyma. Dopiero w te wakacje planuję założyć coś bardziej porządnego i eleganckiego.

A jakie ogrodzenia podobają Ci się najbardziej? W tym momencie bardzo popularne są panele o horyzontalnym układzie szczebli. Zapewniają bezpieczeństwo ze względu na wąskie ułożenie przęseł i bardzo dobrze komponują się z wieloma stylami architektonicznymi. Co myślisz o takiej propozycji?

Panele ogrodzeniowe Horizen
Obrazek
krysinski

Postprzez KosWood » 2018-02-08, 10:25

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Ogrodzenie panelowe wydaje mi się być bardzo ciekawą alternatywą w stosunku ceny do jakości, ładnie się prezentuje i mona spotkać same pozytywne opinie na jego temat, więc uważam ze warto.
KosWood

Postprzez krysinski » 2018-02-09, 13:21

KosWood napisał(a):Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Ogrodzenie panelowe wydaje mi się być bardzo ciekawą alternatywą w stosunku ceny do jakości, ładnie się prezentuje i mona spotkać same pozytywne opinie na jego temat, więc uważam ze warto.

Dobrze dobrane do stylu posesji i wymagań domowników ogrodzenie panelowe jest naprawdę warte uwagi. Jednak należy pamiętać, że najlepiej zwrócić się do sprawdzonego producenta, który gwarantuje odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne. Polecam poczytać o zabezpieczeniach tutaj http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/powloki-antykorozyjne-podstawa-dobrego-ogrodzenia,311/.
krysinski

Postprzez MonikaMarkiewicz » 2018-03-12, 13:10

ja mam właśnie na podwórku płot, jednak 2 sezony dobrze sie trzymał teraz trzeba go troche dnowić, ale to nic, bo jednak ładnie wygląda, lepiej niż takie metalowe ogrodzenie. W ryobi mąż na wiosnę w tamtym roku kupował narzędzia różne do drzewa, do malownaia więc czekamy niech tlyko się teraz cieplej zrobi. Właśnie dobre one są bo nawet ja z łatwością mogę z nich korzystać.
MonikaMarkiewicz

Postprzez Konradon33 » 2018-03-14, 19:41

Najtańsze nie znaczy najlepsze, dlatego ja wybrałem dachówkę ceramiczną i jak dla mnie mur Oslo w połączeniu z rzadko usadowionymi przęsłami będzie idealna opcją :)
Konradon33

Postprzez stobejczyk » 2018-03-18, 01:41

Najtańsze z zasady nie jest najlepsze. Raczej warto kierować się zasadą złotego środka. Najtańsze zwykle ma kiepską jakość, więc może trochę dopłacić i wybrać rozwiązanie optymalne. Warto rozważyć betonowe bloczki ogrodzeniowe, które są bardzo trwałe i można je dopasować do otoczenia domu i elewacji. Zobacz tu: http://phumark.pl/bloczki-ogrodzeniowe/
stobejczyk

Postprzez krysinski » 2018-03-29, 10:04

stobejczyk napisał(a):Najtańsze z zasady nie jest najlepsze. Raczej warto kierować się zasadą złotego środka. Najtańsze zwykle ma kiepską jakość, więc może trochę dopłacić i wybrać rozwiązanie optymalne.

Zgadzam się w 100%. Często najtańsze rozwiązania są tanie przy zakupie, jednak późniejsze ich utrzymanie w dobrym stanie kosztuje. Jeśli chodzi o ogrodzenia to trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, jak dany panel czy siatka są zabezpieczone przed korozją. Odpowiednie powłoki antykorozyjne pozwolą nam cieszyć się długo wymarzonym ogrodzeniem. Takie bezpieczeństwo dają nam sprawdzeni producenci i moim zdaniem najlepiej kierować się z pytaniami właśnie do nich. Polecam też poczytać więcej o zabezpieczeniach przed korozją tutaj http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/powloki-antykorozyjne-podstawa-dobrego-ogrodzenia,311/.
krysinski

Postprzez Marika34 » 2018-03-29, 17:23

najtaniej to chyba siatka
Marika34

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogrodzenie i bruk