Gdzie kupić narzędzia ogrodnicze

Re: Gdzie kupić narzędzia ogrodnicze

Postprzez lmiko » 2015-01-08, 12:34

Supermarkety budowlane, małe sklepy ogrodnicze, sklepy internetowe. Najważniejsze jest dowiedzieć się, czego szukamy, żeby przypadkiem nie wpaść na minę i nie kupić czegoś, co sie zepsuje po dwóch użyciach :D
lmiko

Odp

Google - reklama

Postprzez MarekRoman » 2015-09-03, 14:02

Zależy jakich narzedzi szukasz.
Widziałem, że ktoś tu wkrętarkach pisał więc jak potrzebujesz, polecam wkrętarki marki CELMA.
Np. WAK 12, ma 2 akumulatory, jest wytrzymała, dostaniesz ją w sieciach typu Leroy Merlin.
Dobra, wytrzymała, w dobrej cenie.
MarekRoman

Postprzez wiktorias » 2015-10-30, 18:59

Nie tylko narzędzia ogrodnicze można znaleźć w http://www.festool-sklep.pl/ :) Mają więcej sprzętu jednak do prac remontowych, ale za to dobrej jakości, może do ogrodu też znajdźcie tam coś :)
wiktorias

Postprzez budowniczkamila » 2015-12-29, 20:45

a u nas, jako że jest kilkoro rodzeństwa, i każdy ma swój domek z ogródkiem, mieszkamy niedaleko siebie, uznaliśmy że wybierzemy jedną markę dla elektro narzędzi. Mamy przyjaciela rodziny w pobliskiej hurtowni ogrodniczej gdzie mają swój serwis narzędzi ogrodniczych kilku marek. I zdaliśmy się na opinię tego znajomego; wszystkie narzędzia jak kosiarki, kosy, podkaszarki, pilarki, a ostatnio hydrofor i łuparkę do drewna bierzemy z AL-KO. I my mamy korzyści i ten sklep-serwis. Dostajemy spore zniżnki, w tym także na serwis (choć to wiele nie kosztuję). Ale i tak dla mnie najlepszą rzeczą jest to że na koniec/początek sezonu sami (w cenie serwisu) przyjeżdżają po wszystkie narzędzia, serwisują je i odwożą. Układ idealny a z jakości narzędzi jesteśmy zadowoleni.
Nie wiem czy podobnego schematu nie da sie powtórzyć w innych rejonach i punktach serwisowych. Dogadać sie z przyjaciółmi, rodziną czy sąsiadami i złożyć taką propozycję. Polecam bo nie dość że narzędzia kupuję sie trochę taniej to jeszcze ukłon w stronę serwisu i transportu narzędzi.
budowniczkamila

Postprzez budnik » 2016-04-28, 16:19

Pewne proste narzędzia w takich miejscach jak Castorama, Leroy Merlin i im podobnych ze spokojem dostaniesz. Odradzam osobiście Praktikera bo schodzą na psy z miesiąca na miesiąc z jakością sprzedawanych rzeczy jak i z asortymentem. Natomiast sprzęt elektro-mechaniczny, czy jakieś droższe narzędzia sugeruję kupować w wyspecjalizowanych punktach. Jest ich naprawdę dużo.
Dla mnie większym kłopotem było przechowywanie tych wszystkich narzędzi, urządzeń, przydatnych materiałów. Mój domek narzędziowy nie jest zbyt duży dlatego wpadłem na pomysł że zamontuję różne półki, uchwyty, szpilki, listwy, haki. Pojeździłem trochę po hurtowniach, sklepach metalowych i kupowałem co mi tam wpadło w oko. Dużo kupiłem w Leroy Merlin, Muntech24 (także przez sklep internetowy) i na Allegro. Gdyby nie to, nie pomieściłbym się ze wszystkim.
budnik

Postprzez ProducentOgrodzen » 2016-05-10, 06:51

Myślę,że dobrych narzędzi ogrodniczych możesz śmiało poszukać również na stronach sklepów internetowych,które właśnie w tym się specjalizują,dodatkowo zawsze masz szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny,to nie ulega wątpliwości.
ProducentOgrodzen

Postprzez elkaelka » 2016-06-01, 08:46

Wszystko potrzebne do ogrodu mozna kupic na internecie :) polecam, duzo taniej niz w sklepach :)
    [list=]
    http://nieruchomosci.na-dobre.pl/
[/list]
elkaelka

Postprzez ProducentOgrodzen » 2016-06-15, 11:49

To fakt i pisałem o tym powyżej,natomiast też musisz wybrać solidny i godny zaufania sklep internetowy w którym kupisz narzędzia,zamiast pierwszego lepszego z brzegu,pamiętaj o tym. Teraz kiedy mamy lato,możesz natrafić na szereg ciekawych promocji na artykuły ogrodnicze.
ProducentOgrodzen

Postprzez Mamoda » 2016-09-21, 12:58

nie jest ważne gdzie kupisz tylko jakie - nie polecam brać najtańszych.... raz zainwestujesz w porządną łopatę to i twoje wnuki nią będą koło swoich domów kopac :)
Mamoda

Postprzez BiPiBruk » 2017-03-21, 10:09

Ja także polecam zdecydować się na te narzędzia do ogrodu z górnej półki, tak aby były wytrzymałe i solidne przez dłuższy okres czasu. Teraz w sklepach internetowych spotkasz kilka ciekawych promocje jeszcze przed pełnią sezonu, warto poszukać.
BiPiBruk

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogrodzenie i bruk