Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

Postprzez Maxik » 2013-09-16, 07:39

Gdzie kupić tanie projekty ogrodów - czy znacie jakiś portal albo stronę gdzie można zobaczyć takie projekty i ewentualnie je kupić?
Maxik

Odp

Google - reklama

Re: Gdzie kupić tanie projekty ogrodów

Postprzez benek79 » 2013-10-24, 09:05

Nie trzeba kupować. MOżna poszukać w internecie. Są tu naprawdę piękne projekty godne uwagi, które dodatkowo można zrealizować samodzielnie:)
benek79

Postprzez Wojtek89 » 2016-08-23, 13:35

Możesz poszukać w internecie, albo też wzorować się na innych i stworzyć swój własny. Fajnie wygląda ogród z wykorzystaniem kostki Granit Nova, który znajduje się pozbruk.pl/produkt/granit-nova/
Wojtek89

Postprzez sche » 2016-08-26, 06:59

Po co kupować projekt? Można nabyć na jakimś stoisku z książkami album za parę złotych z przykładami, na pewno będą tam rozrysowane ogródki i podane nazwy użytych roślin. Z takiego poradnika dowiesz się np. jak urządzić ogród zgodnie z zasadami feng shui. Obecnie jest boom na ogrody, tak jak i na gotowanie, więc w tv też lecą programy o urządzaniu ogrodów, np. Maja w ogrodzie. Albo podejrzyj u sąsiadów co mają, pod warunkiem że nie ograniczyli się do najniższego standardu, czyli trawnik+kostka brukowa+iglaki... Na pewno warto też trochę poczytać i poszperać w necie ;) buduj ogród powoli, dodawaj co sezon nowe rośliny, część z nich może się nie utrzymać, więc i tak trzeba będzie je zastąpić innymi. Z trawnikiem też nie ma co szaleć, bo potem jest dużo koszenia i wcale nie jest łatwy w utrzymaniu. Lepiej postawić na ozdobne krzewy, dużo bylin, kilka drobnych drzewek, np. magnolia, klon palmowy, może nawet mały warzywnik albo drzewa owocowe?
Zajrzyj np. na stronę Muratora, temat: wokół domu - aranżacja ogrodu
sche

Postprzez Norbert145 » 2016-09-19, 15:51

Dokładnie tak, ewentualnie można zgłosić się o pomoc w wykonaniu projekty ułożenia kostki przy większych podwórkach. Taką usługę ma pozbruk z tego co pamiętam. Możesz napisać zapytanie przez formularz "Zapytaj" :)
Norbert145

Postprzez Nowakoski78 » 2019-04-11, 13:14

Moim zdaniem dobra firma od projektowania ogrodów ale jeżeli ktoś ma takie zdolności to na 100% może stworzyć coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Moja żona taką smykałkę ma i stworzyła przepiękny ogród i cały czas dokupuje jakieś drzewka w swojej zaprzyjaźnionej szkółce w Spiczynie szkółka drzew i krzewów Lubelskie.
Nowakoski78

Postprzez liton » 2019-04-11, 17:36

Kupowanie gotowca to wyrzucanie pieniędzy, bo i tak trzeba będzie wiele poprawiać. Zgłoś się do firmy Gardenon z Suwałk. Przyjadą obejrzą, porozmawiają jak ty to widzisz, zaprojektują a potem zrobią. Możesz mieć ogród marzeń bez żadnych poprawek.
liton

Postprzez Amanda » 2019-04-16, 09:05

Też się przez jakiś czas zastanawiałam nad kupnem projektu, ale potem na szczęście się rozmyśliłam i sama sobie ogród zaprojektowałam. Poważnie to nic trudnego. Trochę popatrzyłam w internecie na różne projekty, trochę po okolicy, co ludzie u siebie mają i po kilku dniach tak naprawdę już miałam pomysł na mój ogród. Została kwestia doboru roślin, ale w tym wypadku bardzo pomogła mi strona internetowa sklepu http://futuregardens.pl/. Mają tam duży wybór roślin, podzielone na logiczne działy i każdy gatunek jest dobrze opisany (jakie gleby preferuje, jakie stanowisko i glebę) . Od razu wiedziałam, czy u mnie się będzie nadawał czy nie. Dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu, bo nie musiałam tych informacji szukać w necie o każdym gatunku jaki mi sie spodobał.
Amanda

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Ogród