Urządzanie przedpokoju

Urządzanie przedpokoju

Postprzez vladimir » 2015-09-09, 20:06

Jak waszym zdaniem urządzić przedpokój, który ma 20 metrów kwadratowych? Jakie meble i dodatki kupić, aby było nie tylko praktycznie, ale elegancko, przecież najczęściej przedpokój wita gości.
vladimir

Odp

Google - reklama

Re: Urządzanie przedpokoju

Postprzez anastazja » 2015-10-16, 10:35

Ciężko jest tak dokładnie doradzić, ponieważ nie wiadomo do ilu pokoi prowadzi przedpokój :)
Do przedpokoju warto dać dużą szafę, w której można schować różne odkurzacze, mopy, żelazka, itd.
Obecnie na rynku są szafy, których środek można spersonalizować pod własne potrzeby,
co wg mnie jest jedną z najatrakcyjniejszych opcji.

Do przedpokoju na szafie lub ścianie można dać duże lustro,
które optycznie powiększy nam przestrzeń,
a oprócz tego przed wyjściem będzie można sprawdzić, jak się wygląda ;)

Dużo osób zapomina o oświetleniu, a szkoda..
Przedpokój trzeba dobrze oświetlić, aby móc swobodnie z niego korzystać,
nie szukając czegoś w półmroku ;)

Oczywiście warto zadbać też o to, aby każdy z gości miał gdzie położyć buty i płaszcz/kurtkę,
co wielu mieszkaniach jest kłopotliwie w porze jesienno/zimowej.
Można też dać gustowny ociekacz na parasole,
ławeczkę /pufkę, żeby swobodnie usiąść, zakładając buty.

Mnie osobiście urzekła ławeczka chesterfield di:
http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/lawy-laweczki/laweczka-chesterfield-di.html
Jaki piękny odcień fioletu :D

Kolorystycznie ciężko jest mi doradzić, bo nie wiem w jakim stylu jest całe mieszkanie.
anastazja

Postprzez stasiu60 » 2015-11-04, 22:18

Ja jestem takiego zdania, że przedpokój często wita gości, więc powinniśmy o niego zadbać. Ja wstawiłam zegar stojący zegar dobosz hamal złoty. Jest ręcznie robiony i wspaniale przeszklony. Dzięki niemu cały przedpokój wygląda bardzo estetycznie.
stasiu60

Postprzez agnes1987 » 2016-02-26, 21:41

Taki przedpokój to duże możliwości lub duży problem. Ja wstawiłabym do niego pojemną szafę, dodatkowo sporą szafkę na buty, tu nie ma co się bawić tylko porządną szafkę na kilkadziesiąt par butów, do tego wygodne pufy, wieszak na bieżacą odzież wierzchnią i porządne lustro, jeżeli nie było by go w szafie. Sporo interesujących mebli do przedpokoju znajdziecie na stronie http://solpol-meble.com.pl/meble-do-przedpokoju/garderoba.html
agnes1987

Postprzez Szarus » 2016-03-03, 09:29

Ja mam wstawiony wieszak i szafka poniżej na buty, na której można zawsze przysiąść jak ktoś by potrzebował. I mam jedną większą szafkę na buty i różne pierdoły oraz większą szafę z lustrem i tyle.
Szarus

Postprzez budujeremontuje » 2016-03-23, 19:15

Twój przedpokój wielkości mojego salonu:) Zazdroszczę:)
Ja bym chyba zrobiła tam takie miejsce, gdzie możesz sobie usiąść, nie tylko żeby założyć buty ale też żeby np zaczekać na wychodzącą z domu żonę albo na autobus bo wiesz, że jak wyjdziesz to będziesz na przystanku o 2 minuty za wcześnie:) Takie typowo przedpokojowe i eleganckie, tak jak mówisz, meble są na przykład na http://decoart24.pl/Wieszaki-Do-Przedpokoju-Metaloplastyka i możesz je sobie dostosowywać: kolory obić, metal itp więc mogą być całkowicie takie, jak sobie wymarzysz:)
budujeremontuje

Postprzez synbion » 2016-03-31, 08:40

Przy takiej powierzchni to możesz zaszaleć. Mi by wystarczyła sama szafa, szafka-siedzisko na której można przysiąść i buty zawiązać jakieś lustro, wieszak na kurtki i pojemnik na parasole. Do tego oświetlenie i jakiś element dekoracyjny
synbion

Postprzez lucynka25 » 2016-04-11, 17:36

Dla mnie przedpokój był nie małym wyzwaniem. Z racji, że jest to małe pomieszczenie, nie mogłam sobie pozwolić na zbytnią dekorację, aranżację. Postawiłam na styl, elegancje. Wybrałam taki zestaw - http://decoart24.pl/Zestaw-do-przedpokoju-Chrom. Bardzo ładnie się prezentuję. Jest wszystko to co powinno, czyli wieszak, lustro i ławeczka z półką na buty.
lucynka25

Postprzez Domartstyl » 2016-04-19, 09:51

Przedpokój masz akurat duży,więc jeżeli jest do tego również szeroki,to polecam zastanowić się nad przesuwaną garderobą,co praktycznie zapełni wnętrze i nada fajnego,nowoczesnego stylu. Ewentualnie mniejsze szafki na buty plus na ścianach pokusić się o tynk ozdobny czy cegłę dekoracyjną.
Domartstyl

Postprzez versanisPL » 2016-08-22, 13:03

Osobom, które przyjmują wielu gości lub mają dużą rodzinę, polecam wieszak z 9 uchwytami i półką. Dzięki temu utrzymamy w porządku płaszcze, kurtki, czapki i kapelusze. Poprzez swoje wzornictwo, wieszak nada, w przedpokoju, szlachetności i elegancji.

https://www.versanis.pl/produkty,info,196A
garderoba_196a.jpg
garderoba_196a.jpg (14 KiB) Przeglądane 315 razy
versanisPL

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Meble