Drewniane meble

Re: Drewniane meble

Postprzez Mebre » 2016-02-10, 12:00

A czemu nie? Drewniane meble to świetna sprawa, dodają w domu takiego niesamowitego klimatu, którego innymi meblami nie osiągniesz. Ja to zawsze kupuję meble z www.meblewoskowane.pl i się bardzo z tego powodu cieszę, bo dostaję fantastyczne produkty i mam czym szpanować przed innymi. Nawet się trochę wahałem czy podawać znajomym info gdzie kupiłem meble, ale w końcu się ugiąłem. I kompletnie się nie zdziwiłem jak oni też kupili podobne meble. To po prostu dobra robota i trudno tego nie zauważyć. W skrócie więc - tak, drewniane meble w domu to świetna sprawa :).
Mebre

Odp

Google - reklama

Postprzez Domartstyl » 2016-04-19, 10:05

Zgadzam się,drewniane meble naprawdę pięknie się prezentują,tym bardziej jeżeli dopasujemy ich odpowiednią kolorystykę oraz będziemy o nie dbać,pielęgnować. Takie meble przetrwają latami i to w nienaruszonym stanie.
Domartstyl

Postprzez florimeblePL » 2016-05-04, 21:46

Chcącym zakupić zestaw do jadalni, który wykonano z twardego drewna bukowego, polecam stół RMS 18-S i krzesła typu Chiński Skos. Jego blat jest rozkładany i fornirowany, a nogi posiadają srebrną dekorację. Obicie krzeseł może być wykonane z tkaniny lub eko-skóry, natomiast wypełnione są pianką poliuretanową.

6_krzesel_chinski_styl_stol_rms18-s.jpg
6_krzesel_chinski_styl_stol_rms18-s.jpg (14.53 KiB) Przeglądane 527 razy
florimeblePL

Postprzez Domartstyl » 2016-05-05, 10:20

Całkiem ciekawa opcja,ale jednak jak dla mnie zbyt klasyczna i banalna,jeżeli krzesła to oczywiście warto postawić na coś oryginalnego,powiedzmy tapicerowane z fajnym,niecodziennym kolorem. Znajdziecie je u nas:)
Domartstyl

Postprzez pannawodna » 2016-05-11, 13:56

Mi ogromnie podobają się drewniane meble. Wyglądają bardzo efektownie i klasycznie, dodają charakteru pomieszczeniu. Jednak są znacznie droższe od sklejkowych...no ale coś za coś. Jak dla mnie mega :)
pannawodna

Postprzez reci » 2016-05-15, 19:57

Mam starą drewnianą komodę - po bejcowaniu vidaronem odzyskała blask, który od dawna jej się należał. Świetnie musiała wyglądać jak była nowa, taki mebel jak ten, który mam to zostały też stworzone by ozdabiać salon.
reci

Postprzez Kameno » 2016-06-16, 08:18

Drewniane meble podobają się chyba każdemu z nas,szczególnie te dębowe lub bukowe,już powyższa aranżacja pokazuje nam jaki eleganckie i stylowe mogą być. Do tego oczywiście warto postawić na komplet tapicerowanych krzeseł jako całość takiego zestawu.
Kameno

Postprzez SuperSofa » 2016-09-19, 13:23

Drewno to niezwykle szlachetny materiał meblarski. Jako jeden z nielicznych, daje poczucie naturalności i przyjemności w codziennym użytkowaniu. Meble drewniane nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. Nasze łóżka drewniane najczęściej wykonane są z dębu, buku lub jesionu.
Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na http://www.super-sofa.pl/ , z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Pozdrawiamy serdecznie - Zespół Super-Sofa.pl
SuperSofa

Postprzez Stella » 2016-09-30, 10:35

Drewniane meble. Czy warto? Biorąc pod uwagę moje doświadczenia w temacie urządzania wnętrz, przyznaję - warto. Jakość mebli w popularnych salonach meblowych może naprawdę rozczarować. Niby pięknie wyglądają, niby cena optymalna, ale... no właśnie. Długo szukałam odpowiednich mebli do salonu i stwierdziłam z mężem, że zaoszczędzimy trochę grosza i kupimy porządny komplet z litego drewna. Potraktowaliśmy to jako inwestycję :P Jestem wprost zakochana w stylu prowansalskim. MMI Sleeping ma w swojej ofercie serię Pineta i na nie się właśnie zdecydowałam. Nie ukrywam, że cena miała tu również znaczenie - kupiłam z naprawdę sporym rabatem :mrgreen: To polski producent, jakość naprawdę zachwycająca. Jak skończę się urządzać, pochwalę się zdjęciami ;)
Stella

Postprzez lightandshade » 2016-10-03, 12:23

Według mnie to świetny pomysł na urządzenie domu, ale oczywiście trzeba liczyć się z większym wydatkiem. Meble drewniane, z rzeczywiście litego drewna, będą zdecydowanie droższe niż to, co oferują nam markety meblowe (choć i tam są modele premium). Jak kogoś na to stać, to dlaczego nie? Gdy szwagier mojego brata urządzał sobie dom zamówił większość mebli z niedużej pracowni. Wykonawca sam ściągał odpowiednie drewno z tartaku, stosował porządne złącza z eArmet, dbał o impregnację. Koszt był znaczny, ale na zdjęciach te meble wyglądały super, na żywo zapewne jeszcze lepiej. No i jest wtedy szansa na naprawdę unikalny wystrój, o co znacznie trudniej w przypadku mebli sklepowych.
https://e-armet.pl/
lightandshade

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Meble