Wybór grzejnika łazienkowego

Re: Wybór grzejnika łazienkowego

Postprzez KonsultantViessmann » 2016-09-14, 08:49

Ja polecam grzejniki łazienkowe firmy Viessmann!

Grzejniki łazienkowe o konstrukcji drabinkowej nie tylko zapewniają przyjemne ciepło, ale również stanowią miły dla oka element wyposażenia wnętrz. Ich prosta, filigranowa konstrukcja ze smukłymi elementami rurowymi nadaje im elegancki i lekki wygląd doskonale harmonizujący z wnętrzami łazienek. Już od dawna łazienka nie jest traktowana tylko jako pomieszczenie użytkowe, indywidualny jej wystrój stał się częścią jakości życia. Grzejnik łazienkowy jest nieodzownym elementem tego wystroju służąc do ogrzewania i do suszenia ręczników. Prosty grzejnik drabinkowy Komfort i łukowy grzejnik drabinkowy idealnie sprawdzają się w obu tych zastosowaniach.

Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie grzejnika łazienkowego jako ścianki działowej. Daje to nowe możliwości aranżacji wnętrz, możliwe do zastosowania w łazienkach, garderobach czy przedpokojach. Oba typy grzejników mogą być zabudowane w ten sposób za pomocą specjalnego zestawu montażowego.

Grzejniki łazienkowe drabinkowe niezależnie od podłączenia do instalacji grzewczej mogą być wyposażone w grzałkę elektryczną. Takie rozwiązanie przydaje się w miesiącach letnich, kiedy ogrzewanie jest wyłączone, a zdarzają się chłodne, deszczowe dni: przyjemnie jest wtedy mieć w łazience ciepły grzejnik.

Więcej informacji: http://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/technika-systemowa/grzejniki.html
KonsultantViessmann

Odp

Google - reklama

Postprzez elfka8494 » 2016-09-16, 12:22

Polecam też ten artykuł: http://blog.elements-show.pl/by-grzejnik-byl-ozdoba/ na pewno pomoże jeśli ktoś się zastanawia nad walorami estetycznymi tej instalacji :)
elfka8494

Postprzez AtlanticPolska » 2017-03-02, 21:55

W tym roku, do oferty wprowadziliśmy grzejnik łazienkowy Sensium, który wyposażony jest w czujniki ruchu, światła i otwartych okien, a sterować można nim, poprzez aplikację w smartfonie. Może jednocześnie suszyć ręczniki i ogrzewać łazienkę. Posiada delikatne podświetlenie LED, a także głośnik, który uprzyjemni kąpiel. Dostępny jest w kolorze perła czarna lub biała.

http://www.atlantic-polska.pl/suszarka-lazienkowa/sensium-black/
sensium_2_kolory.jpg
sensium_2_kolory.jpg (19.72 KiB) Przeglądane 426 razy
AtlanticPolska

Postprzez jann80 » 2017-04-18, 08:00

Świetnie się prezentuje. Bardzo podobają mi się te dekoracyjne grzejniki łazienkowe. Gdyby nie to, że całkiem niedawno wymieniałem swój, to teraz na 1000% wziąłbym sobie jakiś taki właśnie ozdobny.
jann80

Postprzez Tomi77 » 2017-05-31, 07:15

Całkiem dobrze to wygląda.
Tomi77

Postprzez Eliza » 2017-09-30, 06:50

Ja w łazience mam grzejnik Drada od Instal Projekt. Niby zwykła drabinka, a jednak ma w sobie to coś:) Wybrałam ją w klasycznej bieli, chociaż jak ktoś lubi odważne aranżacje to może wybrać w kolorze (do wyboru paleta ponad 40 kolorów).
Eliza

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Łazienka