Odpływy liniowe :)

Odpływy liniowe :)

Postprzez AleksanderWozniak » 2017-04-27, 14:58

Czemu tak mało osób decyduje się na umywalki z odpływem liniowym ? Umywalka prostokątna z odpływem liniowym jest o wiele łatwiejsza do zaaranżowania w łazience, niż ceramiczna obła półkula. Zamawiałem moją umywalke w krakowskim luxum i nie żałuję do dziś, ale dziwię się, że tak mało osób decyduje się na takie proste i estetycznie super rozwiązanie. Jeżeli macie w pobliżu siebie możliwość kupienia takiej umywalki, to weźcie to pod uwagę, szczególnie, że często jest możliwość tworzenia produktu na wymiar.

Obrazek
AleksanderWozniak

Odp

Google - reklama

Re: Odpływy liniowe :)

Postprzez reci » 2017-04-27, 20:38

Powiem szczerze, że dla mnie to trochę kontrowersyjny projekt. I chyba łatwo by coś cienkiego tam wpadło, np grzebień. Nie jestem do końca przekonany, że to praktyczne.

Ogólnie lubię nowoczesne podejście do designu, ale wolę jednak, by nie odbywało się to kosztem funkcjonalności. I wolę jednak mieć coś na wzór tego.

Obrazek

Fot.: Roca.pl
reci

Postprzez Olafa » 2017-07-27, 08:13

Ależ oczywiście że praktyczne! Podłączenie syfonu w takiej umywalce jest dokładnie takie samo jak w tradycyjnym odpływie, A w kwestii higieny i utrzymania w czystości powiedziałabym że nawet prostsze w utrzymaniu. Gładka powierzchnia bez żadnych zakamarków. Wiem co mówię, bo mam właśnie taką umywalkę w domu od 2-óch lat. Super sprawa. Nigdy mi nic nie utknęło w takim odpływie, ie ma się o co martwić. Zamawiałam bezpośrednio u producenta, w Luxum w Krakowie. Polecam!! :)
Olafa

Postprzez reci » 2017-07-29, 09:21

A niech mi ktoś napisze co jeśli do środka wleci coś niewielkiego i bardzo wąskiego? Jak sobie radzić z wyciągnięciem czegoś takiego? Czy w tym odpływie nie będzie się zbierać masa brudu? Myślę, że będzie. :)
reci

Postprzez agaciakk » 2017-07-31, 14:52

W ogóle prysznic w formie brodzika wymurowanego z płytek i tafla szkła bardzo fajnie, modnie i funkcjonalnie wygląda.
agaciakk

Postprzez reci » 2017-07-31, 18:15

Kiedyś pisałem na temat pryszniców walk-in. :) Faktycznie są modne, ale wiążę się też jakieś ryzyko z montażem takowego prysznica. Z drugiej strony brodzik też nie musi mieć 25 cm wysokości. Można mieć brodzik np. Roca Malaga Flat i mieć tylko go kilka cm nad kafelkami. A odchodzi wszelkie ryzyko związane z ewentualnością kucia kafelków pod wpływem jakiejś awarii.
reci

Postprzez wiki80 » 2017-08-01, 07:33

Rozwiązania walk in są piękne mój brat upatrzył sobie model z new trendy i chce do tego odpływ liniowy w ścianie. Właśnie odebrał klucze do swojego M, ale potrzeba naprawdę dobrego fachmana bo ja się takich rzeczy nasłuchałam... Chciałam go namówić na brodzik konglomerat, który się można wpuścić i zlicować z taflą płytek taki bezpieczny półśrodek ale się uparł.
wiki80

Postprzez Designdasielubic » 2018-04-26, 11:41

Cała seria umywalek o świetnej satynowo-matowej strukturze z odpływami liniowymi została zaprojektowana i stworzona z najwyższą dokładnością. Firma Cristalstone to krakowski producent luksusowego wyposażenia łazienek. W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć na stronę internetową: http://cristalstone.pl/
Designdasielubic

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Łazienka