Gdzie proponujecie kupić płytki?

Re: Gdzie proponujecie kupić płytki?

Postprzez Nikola27 » 2015-01-06, 00:49

Ja kupiłam płytki w sklepie carrea, trochę miała problem przy wyszukiwaniu odpowiednich płytek przez problemy z ustaleniem sortowania choć strona wygląda na bardzo solidną.
Po telefonie i rozmowie z sprzedawcą sklep zaproponował mi kilka propozycji spełniających kategorie cenowe, kolorystyczne i stylowe. Zamówiliśmy próbki kilku płytke, poczym przygotowali nam projekt łazienki.
Wszystko poszło bardzo sprawnie jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy a w razie problemów podobnych do naszych warto zadzwonić i przedstawić swoje oczekiwania widać ze po 2 stronie obsługuje nas
osoba, która jest chętna do pomocy i zna się nie tylko na trendach ale potrafi idealnie dobrać i trafić w gust.

Nawiązując jeszcze do poprzedników i zakupów w internecie materiałów typu płytki - wiadomo są to "kruche" mateirały które mogą zostać uszkodzone. Zamówielismy dość dużo płytek przyszły one na 2 paletach (nie były to standardowe przesyłki kurierskie) koszt owszem był droższy ale całość warzyła prawie 2 tony. Firma zapewniła mnie, że możemy zobaczyć towar i sprawdzić go przy kurierze. Wiadomo 2 całe palety to dość ciężka sprawa by wszystko dokładnie obejrzeć lecz całość była bardzo dobrze otaśmowana płytki z zewnątrz były nie tknięte tak jak i folia w naszym wypadku wszystko było ok w środku może jedna płytka była zbita a i tak wykorzystaliśmy ja jako "docinka".
Nikola27

Odp

Google - reklama

Postprzez Rajkowska » 2015-01-07, 09:45

Ja wybierałam w sklepach stacjonarnych, ale kupowałam internetowo. Sporo dzięki temu zaoszczędziłam. Większość rzeczy udało mi się kupić na niebieskalazienka pl. Ogólnie, ja akurat jestem zwolenniczką kupowania rzeczy przez internet.
Rajkowska

Postprzez karolla » 2015-01-14, 11:38

Jak przesyłka dociera potłuczona, to przecież się reklamuje ;) jeśli sklep jest rzetelny to nie ma żadnych problemów z reklamacją. Ostatnio kupowałam do łazienki takie coś (że się przy okazji pochwalę :P) - http://loftsystem.pl/panele-dekoracyjne-dekor-15/ - dwie płyty były nadkruszone. Jak się okazało do 7 dni mogłam wezwać ponownie kuriera żeby spisać protokół szkody. Tak też zrobiłam, przyjechał następnego dnia po zgłoszeniu. W międzyczasie wystarczyło zrobić zdjęcie potłuczonych płyt i producent od razu, nie czekając na żadne informacje od przewoźnika, wysłał nowe na wymianę. Przyjechał kurier z nowymi płytami, zabrał stare oczywiście na koszt producenta. Pieniędzy nie straciłam - może dostawa ogólnie trwała przez te historie trochę dłużej, ale to chyba się da przeżyć :)
karolla

Postprzez pawel9 » 2015-01-15, 09:59

ja podczas remontu zaopatrzalem sie w hurtowni http://www.heban.net/ maja szeroki asortyment produktow od roznych producentow. my kupowalismy u nich akurat plytki i podlogi, farby no i wszelkie narzedzia remontowe.
pawel9

Postprzez StoneG » 2015-03-02, 13:54

Witam . Krótko i na temat ;) Duzy wybór , ceny podane na stronie , możliwość uzyskania dużych rabatów na metrze kwadratowym.
Namiary graniton.pl
StoneG

Postprzez tysya » 2015-03-13, 08:46

Ja kupiłam w Merkurym Markecie.
tysya

Postprzez asiaM32 » 2015-03-16, 10:34

ja np polecam dekorie zamowilam tam taka biala lazienke http://dekordia.pl/produkty/kolekcja-all-in-white i jestem zadowolona , ogólnie przeszkadza mi ze w wiekszosci sklepów wzory są podobne łazienki przez to sa mało oryginalne i powtarzalne w każdym domu, ale tam jest duzy wybor i mozna coś znaleźć tak pod siebie
asiaM32

Postprzez wykonczonynick » 2015-03-19, 08:59

Carrea ma piękne kolekcje płytek. Cała gama, od klasycznych motywów po te modernistyczne.

http://www.carrea.pl/lazienka
wykonczonynick

Postprzez marcinek991 » 2015-08-01, 14:14

Szczerze od serca polecam sklep internetowy ilazienki. Mają bardzo ciekawą rozbudowaną ofertę w bardzo dobrych cenach. Tutaj macie przykładowe kolekcje płytek [*]http://ilazienki.pl/plytki-lazienkowe,c_1/ceramika-color,c_884 w swojej łazience mam "Livie" bardzo ładnie wygląda
marcinek991

Postprzez Anna » 2015-08-08, 21:44

na podstawie doświadczeń rodziców i znajomych: sklepy stacjonarne (koleżanka przy dostawie ze sklepu internetowego dostała kilka sztuk uszkodzonych-nie mówię że tak jest w ogóle, ale miała pecha), można trafić na fajne promocje, no i można obejrzeć na żywo;)
Anna

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Łazienka