Wyposażenie kuchni

Re: Wyposażenie kuchni

Postprzez Wladimir » 2018-04-16, 21:43

Oprócz mebli powinniśmy też zainteresować się odpowiednio takimi rzeczami jak np kran do zlewu chociażby. Powinien być wykonany z dobrego materiału, być dobrej jakości.Od siebie na pewno polecę kran zresztą nie tylko do kuchni , ale równiez do łazienki od Armatury kraków. Firma już działa bardzo , al to bardzo długo na polskim rynku. Mam od nich właśnie baterię umywalkową , kran w kuchni a także baterię wannową. Pozdrawiam
Wladimir

Odp

Google - reklama

Postprzez Sunrol » 2018-04-21, 08:13

Witam Wszystkich na forum. W kwestii wyposażenia kuchni, to tak jak mowa powyżej: dobre meble plus moim zdaniem niezbędny sprzęt agd jak lodówka, kuchenka czy piekarnik. Bez tego kuchnia po prostu nie istnieje. Na okno polecam dać żaluzje, to praktyczne rozwiązanie.
Sunrol

Postprzez boomer » 2018-08-27, 05:17

Jeżeli chodzi o meble to ja polecam od siebie sprawdzić stronę Zona-Design.pl - na ten moment trwa tzw. "summer sale" czyli wiele z ciekawych mebli do kuchni i nie tylko można kupić na korzystnych promocjach. Niektóre nawet aż -25% więc warto zerknąć w wolnej chwili :)
boomer

Postprzez AtlanticPolska » 2018-08-27, 10:40

Ze względu na wilgoć, kuchnię i łazienkę wietrzymy najczęściej. Jednak wtedy praca grzejnika elektrycznego pochłania niepotrzebne kilowaty energii.

Dla osób, które nie zawsze pamiętają o jego wyłączaniu, stworzono grzejniki, które automatycznie przerywają pracę, gdy ich czujniki wykryją otwarte okno.

Obrazek
AtlanticPolska

Postprzez marzena09 » 2018-09-17, 14:09

No tak, oczywiście podstawą są meble, sprzęt, dobra wentylacja i ogrzewanie, ale czy aby w takim pomieszczeniu nie powinny znaleźć się również wszelkie akcesoria? Przecież tak naprawdę kuchnia bez nich nie istnieje. My właśnie trochę naszą odnawiamy i między innymi będą nowe co niektóre gadżety. Od znajomej dostałam namiar na fajny sklep superwnetrze.pl, gdzie jak się okazuje całkiem sporo ciekawych rzeczy mają. Trochę już kupiłam, reszta jest jeszcze w planach, ale na pewno kupię https://www.superwnetrze.pl/tarka-szatkownica-nicer-dicer-plus-zielona,t108421.html sporo mi ułatwi codziennych czynności. Polecam obejrzeć filmik, przydatny.
marzena09

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Kuchnia