sprzęt w zabudowie

sprzęt w zabudowie

Postprzez Muzyka27 » 2015-07-16, 11:49

Remontuje kuchnię, wymieniam meble i sprzet. I mam pytanie w związku z tym co widziałam ostatnio na electro.pl czy warto cały sprzęt mieć w zabudowie? Mówiąc cały mam na myśli np ekspres do kawy, krajalnicę itp drobiazgi. Właściwie u nikogo czegos takiego nie widziałam..
Muzyka27

Odp

Google - reklama

Re: sprzęt w zabudowie

Postprzez katalizaotr » 2015-07-27, 11:46

krajalnica w zabudowie ? Oo pierwsze słyszę, ale może nie odinformowany jestem. Zabudowa jest ok jak jest dobrze zrobiona i sprzęty są solidne. Ja kupowałem na avans.pl rozejryj się tam, meble to najlepiej gdzieś u kogoś znajomego zamawiać.
katalizaotr

Postprzez Quattro4 » 2015-07-30, 03:47

Krajalnica w zabudowie... dzięki, dawno się tak bardzo nie śmiałem;P
KrasSystem - piaskowiec naturalny i lekki.
Quattro4

Postprzez sheldon » 2015-08-23, 19:44

Wszystko zależy od kuchni bo nie wszędzie można wkomponować wszystko do zabudowy. Najczęściej zabudowane są piekarnik, zmywarka, kuchenka i lodówka. Przynajmniej ja tak mam w kuchni. Trzeba przyznać że zyskała ona dzięki temu przestrzeń. Najbardziej podoba mi się umiejscowienie piekarnik bo jest na wysokości wzroku i nie trzeba się schylać. Takie urządzenie kuchni jest teraz bardzo modne więc i o sprzęt nie trudno.
sheldon

Postprzez Dexter » 2015-10-01, 07:05

Sprzęt w zabudowie jest o tyle fajny, że możemy go fajnie wkomponować w meble kuchenne, dzięki czemu wszystko prezentuje się dobrze pod względem wizualnym. Ja kupiłem piekarnik Kernau i założyłem go również na wysokości wzroku co uważam za bardzo praktyczne. Sam piekarnik jak wybierałem to szukałem takiego z dłuższą gwarancją, mój ma aż 5 lat gwarancji. Myślę, że to dość dużo w porównaniu do pozostałych producentów.
Dexter

Postprzez MebleLublin » 2015-11-06, 09:13

Na pewno gdy mamy wszystko pod zabudowę to w kuchni jest po prostu schludnie, wszystko ma swoje miejsce. Oczywiście wszystko zależy od budżetu, bo większość sprzętów "do zabudowy" jest troszkę droższa od tych wolno stojących, a także same meble na wymiar będą droższe (uchwyty, systemy itp.). Ogólnie polecamy :)
Znajdź najlepszego stolarza w Lublinie i zamów meble swoich marzeń ! http://superstolarz.pl/miasto/Lublin - Meble kuchenne
MebleLublin

Postprzez marcel » 2015-11-18, 06:06

Ja mam w kuchni praktycznie cały sprzęt w zabudowie. Zamawiałem go w sklepie internetowym ( mieszkam na wsi tak więc wygodne było dla mnie to,ze wszystko mi dowieźli...).. Kupowałem w rtv Euro agd. Plusem jest to,.ze sprzęt można brać u nich na raty. Jest możliwość brania sprzętu na raty do 50 rat po 0% ale ja skorzystałem z możliwośći kupienia na 10 rat ( chciałem to wszystko spokojnie spłacić sobie przez rok). Obsługa jest również ogarnięta tak więc mozna się ich doradzić konkretnie o dany sprzęt, co kupić. Jakby ktoś zastanawiał się gdzie kupić sprzet to polecam bo nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń.
Ceny mają również ok ( wystarczy sobie porównać ceny produktów na skąpcu).
marcel

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Kuchnia