Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez polo » 2014-09-11, 09:42

moim zdaniem pod wymiar... miałam wypatrzone w sklepie, ale co nieco mi nie pasowało, więc skontaktowałam się z meblewarto.pl z polecenia i dostałam w 100% to czego oczekiwałam w dużo lepszej jakości :)
polo
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2014-09-11, 09:39

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez irenka » 2014-10-17, 11:46

Ja niedawno kupiłam mieszkanie w Tarnowie i też miałam dylemat jakie meble wybrać do kuchni. Do mebli na wymiar przekonała mnie koleżanka, u której widziałam fajne meble. Jak się okazało meble na zamówienie ostatnio staniały. Ja skorzystałam z formularza do bezpłatnej wstępnej wyceny takich mebli pod adresem . Dzięki temu mogłam porównać z ofertami innych wykonawców mebli na wymiar.
irenka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-10-17, 11:35

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez grzesiek83 » 2014-10-28, 19:03

U nas nie sprawdziłyby się gotowe meble ze sklepu z tego względu, iż mamy bardzo niewymiarową kuchnię. Poza tym, że jest to kuchnia na poddaszu to ma ona kształt bardzo długiego i wąskiego prostokąta - dlatego zostały nam tylko meble na wymiar. Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale gdy zobaczyłem projekt i późniejszy efekt końcowy to zmieniłem zdanie. Realizacją i samym projektem zajęło się studio MAX Kuchnie.
Avatar użytkownika
grzesiek83
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2014-07-30, 19:25

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez nataliapstryk » 2014-12-15, 12:36

Zakup mebli wiąże się z decyzją i inwestycją długoterminową, dlatego warto się zastanowić, które rozwiązanie będzie najlepsze. Meble na wymiar dopasowane są indywidualnie do twoich potrzeb, w każdym momencie możesz zadecydować jak chcesz by wyglądały. Dodatkowo decydujesz o wzorze, rozmieszczeniu, wielkości. Masz więcej możliwości niż w przypadku gotowych mebli wprost ze sklepu. Powierz kuchnię profesjonaliście, który wykona zlecenie odpowiadające Waszym potrzebom tworząc indywidualny projekt specjalnie dla Was.
Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl
nataliapstryk
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2014-12-15, 11:35

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez CEKOL » 2015-01-09, 15:32

Ja tam powoli odchodze od kuchni na wymiar, tyle lat miałem poskrecane szawki, wyliczone co do minimetra, teraz widzę że nie trzeba mi aż tyle mebli by dobrze sobie zorganizowac przestrzeń. Czy komuś podobają się kuchnie na wysoki połysk?
CEKOL
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2014-08-08, 12:06

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez Rudolfo » 2015-01-14, 12:41

Ja chyba odpadam z mebli na wysoki połysk i to w kuchni, co prawda trend jest bardzo mądry ale kuchnia robi się troszeczkę mało funkcjonalna:P
obczajałem meble w sklepach typu leroy merlin, max-fliz, ikea, home and you, BRW i pochodne i mozna znależć w mojej opinii wiele ciekawych alternatyw.
Rudolfo
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2014-05-13, 14:44

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez Lukas79 » 2015-01-26, 20:35

Zawsze lepsze są meble na wymiar. Wykorzystasz idealnie przestrzeń a jak dobrze poszukasz stolarza, to będzie lepsza jakość niż średnia półka sklepowa.
Lukas79
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2015-01-26, 20:22

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez sweethomeshop » 2015-02-04, 13:30

W sklepach można znaleźć wiele ciekawych, nowoczesnych modeli. Zawsze widzimy co bierzemy. No i taki zestaw to ułatwienie w wyposażeniu kuchni.
A nowoczesne zestawy są naprawdę stylowe.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sweethomeshop
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2015-01-29, 14:05

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez mirash » 2015-02-17, 11:25

Jeśli kogoś stać to oczywiście lepsze są takie robione na zamówienie. Nawet na targu u stolarza można sobie piękne meble zamówić. Blat np. w kamieniarstwo-lewandowski.pl – wtedy taka kuchnia zupełnie inaczej wygląda, niż taka z Ikea. No ale oczywiście to zależy od finansów.
mirash
 
Posty: 124
Dołączył(a): 2015-02-14, 17:00

Re: Meble do kuchni na wymiar czy ze sklepu

Postprzez Miszkowa12 » 2015-02-23, 19:32

Ja uważam, że meble do kuchni to jednak nie jest zakup na rok, ale na lata, a funkcjonalna kuchnia jest dla mnie na wagę złota. Moja ma nietypowe wymiary więc odłożyłam nieco pieniędzy i zamówiłam na wymiar. Strzał w dziesiątkę.
Miszkowa12
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2015-02-23, 19:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kuchnia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość