Kuchnia, robić samemu?

Kuchnia, robić samemu?

Postprzez Jaremi » 2013-05-13, 09:41

Witam, chodzi mi po głowie taki pomysł.. muszę wymienić kuchnie, chodziłem już po paru sklepach i nic ciekawego nie znalazłem, oczywiście zawsze mogę to komus zlecić ale tak sie zastanawiam, czy samemu się tego nie podjąc, mam mały warsztat wprawdzie do celów hobbistycznych ale jakbym sobie dokupil frezarke to bym może dal rade, tylko zastanawiam się nad opłacalności, co jest bardziej korzystne zlecic to komus, czy kupowac drewno/sprzet?no i oczywiscie musiałbym poswiecic czas..jak uważacie?
Jaremi

Odp

Google - reklama

Re: Kuchnia, robić samemu?

Postprzez Nowiski » 2013-05-19, 10:07

Jak chcesz miec to dobrze zrobione a się za bardzo nie znasz to zleć albo kup meble.
Drogo wychodzi bo drogo ale będziesz miał kuchnie na wymiar i na lata.
Nowiski

Postprzez Niedoswiadczony » 2013-05-21, 18:57

Nowiski napisał(a):Jak chcesz miec to dobrze zrobione a się za bardzo nie znasz to zleć albo kup meble.
Drogo wychodzi bo drogo ale będziesz miał kuchnie na wymiar i na lata.

Ja tz bym sie nie brał za to jak sie nie robiło nigdy.
Zawsze coś się źle zrobi i co wtedy poprawiać to pół roku?
Niedoswiadczony

Postprzez Jaremi » 2013-05-23, 14:09

pewnie macie racje, ale mówiąc szczeże szukam pretekstu żeby kupic nowego hammera ;) ale faktycznie jakbym coś spaprał, to potem bym żalował, lepiej to pozostawić profesionaliście
Jaremi

Postprzez nataliapstryk » 2014-12-15, 13:17

Stworzenie idealnej kuchni, która jest dostosowana do Twoich potrzeb jest dużym wyzwaniem. Nie łatwo jest temu sprostać. Wymaga wiele czasu, sił, a niekiedy nie jest łatwo samemu zrobić wiele rzeczy. Dlatego też warto powierzyć to zadanie spejalistom, który pomoże dobrać dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zaprojektujemy kuchnie stworzoną specjalnie dla Ciebie na Twoje potrzeby. Warto jest dobrze rozgospodarować przestrzeń kuchni, gdyż ma Ci służyć w codziennych czynnościach przez lata. Kuchnia zabudowana jest idealnym rozwiązaniem do różnego typu kuchni. Sporzytkujesz w ten sposób każdy zbędny zakamarek swojej kuchni. Dzięki temu będziecie mieli więcej miejsca na swoje akcesoria kuchenne.
Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl
nataliapstryk

Postprzez ToMMich » 2015-04-23, 09:00

Jeżeli masz na tyle cierpliwości i doświadczenia żeby moc samemu wykonac kuchnie to czemu nie :) Ostatnio natrafiłem na firmę, która oferujue odnawianie frontów, więc może wystarczy odnowić poprzednią kuchnie, co na pewno wyjdzie korzystniej finansowo.
ToMMich

Postprzez Bonton25 » 2015-04-27, 09:13

Też jestem za zrobieniem kuchni. Dobry projekt lub trzymać się wymiaru starej kuchni. Ważna sprawa to adg, wymień zanim zrobisz meble :) Na electro.pl jest dobry wybór. Generalnie modne są gadżety i coś innego, dobrze jest przejrzeć tego troche zanim zacznie się coś robić i na zmiany będzie za późno. Chociaż by z powodu innego wymiaru kuchni czy lodówki :P
Bonton25

Postprzez peter » 2015-04-28, 12:47

ja bym wolał mieć idealną kuchnię - dobrze zaprojektowaną i wykonaną w sposób prawidłowy. bałbym się eksperymentowania w takim pomieszczeniu. jeśli nie znasz się na tej robocie to nie kombinuj, tylko zaufaj fachowcom.
peter

Postprzez Misteourious » 2015-05-11, 08:58

Czas jest bezcenny, dobre jakościowo materiały w sprzedaży detalicznej mogą dość sporo kosztować. Po za tym taka kuchnia to sporo pracy, ale jeśli czujesz się na siłach to czemu nie :) Takie zabawy nie dla mnie, zawsze szukam firmy, która coś dla mnie zrobi. Dobrze poprzeglądaj oferty i jakie materiały oraz terminy wykonania oferują. Po dokładnej analizie masz dużo mniejszy procent na pomyłkę. U mnie praktycznie zawsze się sprawdza ta metoda. Wykonawcy często mają pokazowe meble, więc na nie też warto zajrzeć.
Misteourious

Postprzez kleopatra » 2015-06-24, 22:10

kupuj przez internet wychodzi znacznie taniej i korzystniej, ja zakupywałam sprzęt i małe AGD na avans.pl jak rozlgadałam się stacjonarnie i porównywałam to byłam w stanie zaoszczędzić na przykład na zmywarkę, więc już jest kolejna rzecz, też działam po kosztach, mieszkanie na kredyt ;/
kleopatra

Zobacz też to

Doradca Reklama

Następna strona

Powrót do Kuchnia