Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez tadzio » 2015-07-09, 13:32

Chciałbym zamówić meble kuchenne na wymiar, ale wraz ze stworzeniem projektu od podstaw. Nie bardzo się na tym znam i nie mam czasu, żeby szukać inspiracji w gazetach czy w sieci. Możecie polecić mi jakiegoś specjalistę, który zaprojektuje i wykona kuchnię od A do Z?
tadzio
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2014-10-30, 07:17

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez Matii88 » 2015-07-21, 18:24

Jest masa firm które zajmują się projektowaniem mebli na wymiar, możesz też załatwić sobie projektanta a potem z gotowym projektem iść do firmy ale to dłużej trwa i pewnie jest droższe. Ja szukając takiego zagadnienia jak meble kuchenne Znalazłem firmę wojtmar która ma zajmuje się tym od początku do końca. Projektują, dobierają materiał, wykonują itd. Więc jeśli firma jest dobra to sprosta wszystkim potrzebom.
Matii88
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-07-21, 18:16

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez gulf » 2015-08-29, 13:29

Przed wyborem sprawdź jakość ich wykonań, może mają rekomendacje swoich klientów.
gulf
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2015-08-03, 17:50

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez Glauke » 2015-09-17, 20:32

Polecam przejrzeć ofertę firm, które się tym zajmują. Bez problemu zaprojektują czy to meble tradycyjne czy nowoczesne.
Taka firma może wykonać projekt na życzenie klienta czy wykonany przez projektanta.
Ja korzystałam na przykład z usług tej firmy. Polecam.

http://www.artcorestudio.pl/17-meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa
Glauke
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2015-09-10, 16:55

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez rwetest » 2015-09-29, 10:33

Długo się wahaliśmy z żoną, czy kupić meble gotowe, czy może jednak zrobić coś solidnego, idealnie dopasowanego do wymiarów naszej kuchni. Ostatecznie postawiliśmy na systemowe meble robione na wymiar, które kupiliśmy tutaj http://www.kuchniewarszawa.com.pl/oferta/meble-kuchenne-systemowe/. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwiązań, które nam zaproponowano (między innymi jedna duża spiżarka, w której mieszą się wszystkie zapasy produktów kupionych w sklepie). Właśnie o to na chodziło, żeby kuchnia była funkcjonalna, pojemna i przede wszystkim sprawiała wrażenie czystej i uporządkowanej.
Avatar użytkownika
rwetest
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2015-09-18, 09:07

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez tysya » 2015-09-30, 06:39

U nas też sprawdziły się meble na wymiar, korzystaliśmy z usług jednego z salonów z sieci Max Kuchnie, znaleźliśmy ich całkiem przypadkiem, ale ogólnie mają sporo swoich punktów w całej Polsce ;). To im zawdzięczam moją białą kuchnię z dużą i funkcjonalną wyspą na środku, jestem jak najbardziej zadowolona i wiem, że to po prostu był dobry wybór ;).
tysya
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2014-01-27, 20:16

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez Burt » 2015-10-16, 14:09

Ja trafiłem do firmy Meble Foryś http://www.mebleforys.com.pl/ i jestem bardzo z nich zadowolony :)
Burt
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2014-10-23, 21:09

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez Kazimierz74 » 2015-11-22, 17:06

Proponuję ci, żebyś zapoznał się z ofertą firmy Indeco (http://www.indecotrojmiasto.pl):-) Oni zajmują się kompleksowo między innymi wykonywaniem mebli pod wymiar oraz różnych pomieszczeń w domu, w tym kuchni. Można sobie u nich zobaczyć aranżacje zarówno kuchni klasycznych, jak i nowoczesnych, w zależności od gustów. Wykonanie i projekt - pełen profesjonalizm, przynajmniej z mojego punktu widzenia i odczucia. Zero mankamentów. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Zero reklamacji. Polecam naprawdę tych fachowców, jeśli chcesz mieć piękna i funkcjonalną kuchnię.
Avatar użytkownika
Kazimierz74
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2015-11-17, 16:14

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez julia36 » 2015-12-29, 18:47

Witam:)
Zanim urządziłam swój aneks kuchenny, spędziłam długie godziny w sieci na poszukiwaniu inspiracji. Najbardziej zależało mi na funkcjonalności i wygodzie użytkowania mebli. I jak już wstępnie coś wybrałam, okazywało się, że nie pasuje mi to z jakichś tam względów. Ostatecznie z pomocą przyszedł mi znajomy stolarz, który mi te meble zrobił. Po kilku miesiącach użytkowania aneksu już wiem, że parę rzeczy bym zmieniła. Raczej nie zdecydowałabym się na meble systemowe, choć koszt mebli robionych wyszedł mi sporo większy.
julia36
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2015-12-29, 18:11

Re: Kuchnia na wymiar - projekt i realizacja

Postprzez Toskanka » 2016-03-03, 10:59

Mój brat kilka miesięcy temu miał gruntowny remont kuchni. Dużo pracuje, poza tym kompletnie nie ma zmysłu artystycznego. Szczerze mówiąc, gdyby aranżował kuchnię sam, bałabym się tam wejść. :P Na szczęście nawiązał współpracę z firmą Acerys z Warszawy, która się wszystkim zajęła. On tylko podejmował ostateczne decyzje. Jego kuchnia naprawdę powala na kolana. :) Szczerze mówiąc, najchętniej sama bym zamówiła u nich projekt i meble kuchenne. Szkoda tylko, że moja jeszcze trzyma się całkiem nieźle...
Toskanka
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2014-12-11, 07:35


Powrót do Kuchnia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość