Jaki koszt budowy takiego małego domu?

Re: Jaki koszt budowy takiego małego domu?

Postprzez Martka » 2017-10-30, 19:34

Po ustaleniu ilości pomieszczeń i określeniu jakiej konstrukcji dom chcemy wybudować wówczas należałoby znaleźć ekipę, która oszacuje nam kosztorys i odpowie na wszelkie zapytania odnośnie budowy. Jeżeli zależy ci na szybkim postawieniu domu o solidnej konstrukcji jak i z naturalnych materiałów polecam zapoznać się z ofertą Natur Eko Dom, która stawia domy z bala sosny mazurskiej. Domy przepiękne, klimatyczne a na dodatek energooszczędne.
Martka

Odp

Google - reklama

Postprzez Masterpur » 2017-11-03, 10:21

Pamiętaj, że niezależnie od tego jaki będzie metraż domu, warto zadbać o jego odpowiednie ocieplenie, izolację. Akurat tym zajmujemy sie na co dzień i będziemy w stanie pomóc, doradzić na forum.
Masterpur

Postprzez Fabianus » 2018-02-26, 08:30

Ciężko jest szacować koszty tylko i wyłącznie przez pryzmat powierzchni, jest za dużo czynników, które się składają na koszty. Generalnie budowa domu to skomplikowana sprawa. Ja po pierwszych rozeznaniach się poddałem, dużo papierkowej roboty, dużo załatwiania... Biuro nieruchomości ABC dom, z którym wtedy współpracowałem poleciło mi zakup domu w stanie deweloperskim i faktycznie okazało się to dużo korzystniejsze rozwiązanie
Fabianus

Postprzez izkaxx » 2018-03-06, 16:50

Jeśli chodzi o budowę domu to na pewno przyda się kontener magazynowy, dzięki któremu możemy przechować wszystkie niezbędne materiały w jednym miejscu - http://toalety-wc-przenosne.pl/czy-kontenery-magazynowe-sa-pomocne-przy-pracach-na-dzialce/ - ten artykuł świetnie wyjaśnia czy kontenery magazynowe są przydatne :)
izkaxx

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Koszty budowa i remont - Opinie