Jaki Dom

Jaki Dom

Postprzez drags » 2016-10-09, 08:24

Witam Serdecznie nazywam się Dominik 23l gdy ukończyłem 18l moim marzeniem było mieć działkę i dom po 5 latach moje marzenie się ziściło
posiadam działkę 600m ogrodzona ładna piękna okolica rzeka za płotem czysta w okolicy zwierzęta cisza spokój po prostu bajka
i teraz zamierzam za 2-3 lata się budować już odkładam grosz do grosza lecz odłożenie sumy 200tysięcy mija się z celem nawet przy kredycie oddać bym musiał około 400 przy racie 1000+ a to dla mnie za duży koszt.. jako zawsze wychowywałem się w 30m kw 2 pokoje + kuchnia coś takiego mi starcza
założenie dom będzie do 40m kw koszt który chcę przeznaczyć to będzie około 50 tysięcy na sam dom i tu mam 3 warianty:

pierwszy to dom kopułowy duża oszczędność w paleniu drewnem ale niestety w takiej wielkości da się uzyskać tylko 1 pokój sypialniany (andresola)

drugi dom modułowy widziałem projekty do 50 tysięcy fajna sprawa i ma to co szukam łazienka sypialnia dla dziecka sypialnia dla rodzica pokój dzienny z otwartą kuchnią. i ładnie wykonany od zewnątrz

trzeci wariant to domek holenderski całoroczny to samo co modułowy ale przerażają mnie brzydki rozstaw mebli i w większości estetyka ich a przy tym domku to jedyny układ mebli to klasyczny... a więc domek będzie całoroczny i który wiarant będzie najlepszy do 50tysięcy ogrzewanie będzie drewnem + prawdopodobnie będzie mały panel słoneczny na ogrzewanie wody

który z tych 3 propozycji sprawdzi się do mieszkania całorocznego
drags

Odp

Google - reklama

Powrót do Koszty budowa i remont - Opinie