Zmiana skrzynki gazowej

Zmiana skrzynki gazowej

Postprzez Jakub » 2016-10-25, 16:22

Mam pytanie, na bliźniaku na ścianie jest zawieszona skrzynka gazowa na 2 liczniki. Przyłącze jest tak skonstruowane, że zaczepy, wieszaki czy jak tam to się nazywa, jest doczepione do budynku. Skrzynka bez pleców... Dom ma bodaj coś około 15 lat. Do tej pory było tak, że pomiędzy domami był płot i furtka (obie cześci bliźniaka należały do dalszej rodziny). Teraz ta, my kupiliśmy jedną cześć, a druga została kupiona przez osobę nazwijmy to z ogłoszenia... Nie uśmiecha mi się, aby w tym miejscu co skrzynka była furtka i ktoś obcy miał dostęœp do mojej działki. Skrzynka jest z jednymi dużymi drzwiczkami. Chcę (właściwie odpowiednią skrzynkę już kupiłem) wymienić jak na "taką samą" ale nie jedno drzwiową, ale mającą 2 drzwi -prawa /lewa strona. z 3 cm odstępem pomiędzy drzwiami, tak aby po środku można było dość płotem rodzielającym działki. I teraz pytanie, skoro wymieniam samą skrzynkę, nioe dotykając w żaden sposób przyłączy to czy muszę mieć jakieś zgody z gazowni? W sumie skrzynka taka sama wielkościowo, bez pleców, kolorystyczniue, tylko tamta ma 1 duże drzwiczki, a ta ma ich 2 szt... - innych różnic nie ma
Jakub

Odp

Google - reklama

Re: Zmiana skrzynki gazowej

Postprzez Darful » 2018-01-03, 11:48

Wydaje mi się że to najlepiej zgłościć w gazowni,żeby się później nie przyczepili...
Darful

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Instalacja gazowa