Jakie ogrzewanie wybrać?

Re: Jakie ogrzewanie wybrać?

Postprzez witoldSR » 2017-10-13, 10:48

a taki zbiornik lepiej kupić czy wydzierżawić??
witoldSR

Odp

Google - reklama

Postprzez azjaexpresshehe » 2017-10-18, 20:55

najlepiej iść w dzierżawę, bo wtedy nie trzeba się martwic serwisem i spora część papierologii nam odchodzi... to rozwiązanie jest po prostu najwygodniejsze.
azjaexpresshehe

Postprzez mazi88 » 2017-10-25, 17:11

np pompa ciepła to ciekawy sposób ogrzewania warty wzięcia pod uwagę jeśli planuje się budowę domu. Jest to ekologiczne rozwiązanie.
mazi88

Postprzez EmGie » 2017-10-27, 17:25

Czy tymi formalnościami, planami, instalacjami, trzeba się zająć na własną rękę? Czy można to Państwu zlecić?
EmGie

Postprzez Sykwa » 2017-10-30, 12:26

Ja postawiłem na domową instalacje gazową, tanio zrobiła mi firma http://centrumgaz.eu/instalacje-gazowe i to był dobry wybór. Taniej wychodzi ogrzewanie niż węglem.
Sykwa

Postprzez Martka » 2017-11-09, 20:46

Moi teściowie wybrali ogrzewanie na podczerwień. Z wyboru są bardzo zadowoleni gdyż obsługa tego ogrzewania wymaga mniej pracy i zaangażowania, w domu jest komfortowo ciepło, a poziom ogrzewania w każdym pomieszczeniu można ustawić indywidualnie według własnych potrzeb. Instalację grzewczą wykonywała im firma z Rokietnicy Eco Partner, która jest również producentem paneli grzewczych. Dzięki temu mamy gwarancję dobrej jakości oferowanych produktów i możliwość zamówienia panelu pod indywidualny wymiar.
Martka

Postprzez Nowakoski78 » 2017-11-27, 10:51

Ja mam piec na eko groszek i piec gazowy + kominek z domu. Kiedy z jakiś powodów niema prądu to rozpalam z kominkiem.
Nowakoski78

Postprzez RafalCichocki » 2017-11-28, 14:26

mazi88 napisał(a):np pompa ciepła to ciekawy sposób ogrzewania warty wzięcia pod uwagę jeśli planuje się budowę domu. Jest to ekologiczne rozwiązanie.

Witam,

Pompa ciepła jest ekologicznym ogrzewaniem budynku, ponieważ jej praca nie polega na procesie spalania paliwa. W obrębie budynku nie występuje żadna emisja zanieczyszczeń, co ma istotny wpływ na poprawę jakości powietrza. Pomimo wyższych kosztów inwestycyjnych w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań, uzyskujemy bezobsługowe oraz ekologiczne ogrzewanie budynku przy kosztach ogrzewania niższych, niż w przypadku węgla i ekogroszku. Wybór pompy ciepła przed rozpoczęciem budowy pozwoli na dodatkowe oszczędności, ponieważ nie będzie wymagana budowa kominów spalinowych oraz oddzielnego pomieszczenia kotłowni. Zaletą pompy ciepła jest brak jakichkolwiek czynności związanych z eksploatacją ogrzewania. Jest to ważny aspekt, ponieważ wybór ogrzewania jest wieloletnią inwestycją.
Przy okazji zachęcam do zapoznania się z ofertą pomp ciepła marki Buderus z rodziny Logatherm, która znajduje się na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/pompy-ciepla/.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,

Postprzez RafalCichocki » 2017-12-08, 08:17

Sykwa napisał(a):Ja postawiłem na domową instalacje gazową, tanio zrobiła mi firma http://centrumgaz.eu/instalacje-gazowe i to był dobry wybór. Taniej wychodzi ogrzewanie niż węglem.

Witam,

Decydując się na instalację grzewczą zasilaną gazem płynnym należy zastanowić się także nad wyborem sprawdzonego kotła kondensacyjnego.
W tym celu zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą produktową marki Junkers. Nasze kotły cechują się solidnym wykonaniem, co gwarantuje pewną i bezawaryjną pracę. Wpływa to również na wysoką sprawność wytwarzania energii cieplnej. Marka Junkers posiada również fachowy i rozbudowany serwis.
W celu pomocy przy doborze kotła o odpowiedniej mocy polecam kontakt z jednym z autoryzowanych instalatorów marki Junkers, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie www.junkers.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z autoryzowanym serwisem pod numerem infolinii: 801 900 810.
Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie kotłów kondensacyjnych z rodziny Cerapur: http://www.junkers.pl/produkty/kotly/kotly-kondensacyjne/
Pozdrawiam,

Postprzez mosti » 2018-01-28, 11:48

Oprócz decyzji o tym jakie urządzenie należy wybrać, bardzo ważne jest także by zdecydować się na odpowiednią firmę, która posiada dobry jakościowo sprzęt :) Ostatnio trafiłam na https://www.immergas.pl/O-nas i dowiedziałam się, że posiadają bardzo dobrą renomę, a na polskim rynku są już od ponad 20 lat. jednak produkcją urządzeń grzewczych zajmują się od 50 lat na innych rynkach :)
mosti

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Instalacja gazowa