Jaki kocioł gazowy wybrać

Re: Jaki kocioł gazowy wybrać

Postprzez werkyz » 2017-10-01, 19:38

Hej wszystkim. Znacie może tą firmę: http://www.modern-tech.com.pl/. Chciałabym skorzystać z ich usług, ale warto poznać czyjeś opinie.
werkyz

Odp

Google - reklama

Postprzez Jontek34 » 2017-10-16, 06:53

Cześć. Pytanie czym chcesz palić węglem, gazem ? Osobiście w moim mieszkaniu korzystam z kotłów firmy Buderus. Są bardzo ekonomiczne. Jeśli chcesz sprawdzić ich ofertę tu masz linka http://instaltech24.pl/
Jontek34

Postprzez blumen78 » 2017-12-20, 14:09

Moim zdaniem gadki w stylu "produkt X jest lepszy niż inne", "ja mam ten X kocioł i jest najlepszy", "tylko X i nie ma lepszych" jest jakimś nieporozumieniem! Zarówno buderus, termet, viessmann sounier duval są dobre i ludzie je kupują. Lepiej podjechać albo zadzwonić do TG Bereda i dopytać o interesujące kotły. Porady przecież nie kosztują nic.
blumen78

Postprzez RafalCichocki » 2018-01-17, 09:52

Witam,

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem ogrzewania opartego na kotle gazowym, zachęcam do kontaktu z autoryzowanym instalatorem marki Buderus. Nasi instalatorzy pomogą z doborem urządzenia grzewczego o odpowiedniej mocy oraz wykonają montaż kotła wraz z ewentualnym wykonaniem instalacji CO.
Wyszukiwarkę instalatorów w zależności od regionu można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z autoryzowanym serwisem marki pod numerem infolinii: 801 777 008.
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszych kotłach gazowych zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/kotly-gazowe/
Pozdrawiam,

Postprzez Tensi » 2018-02-06, 11:42

Jeśli chcesz mieć ogrzewanie gazowe to ja polecam kotły firmy Termet. Korzystam z ich kotła i wszystko sprawnie działa. Mam zawsze ciepłą wodę. Przed wyborem skontaktowałam się z konsultantem firmy i wyjaśnił mi jaki kocioł będzie dla mnie najlepszy. Mam kondensacyjny jednofunkcyjny.
Tensi

Postprzez DariuszG » 2018-07-20, 13:02

Miedzy innymi kotły gazowe Viessmann i modernizację kotłowni domowych otrzymacie w http://ogrzewaniepoznan.pl/. Ogólnie specjalnością firmy jest projektowanie, sprzedaż i wykonawstwo instalacji grzewczych, sanitarnych, gazowych, wentylacyjnych i technologicznych. Warto zajrzeć na ich stronę, tam więcej informacji.
DariuszG

Postprzez blumen78 » 2018-07-26, 13:28

Zarówno termet jak viessman nie są złe. Jest wiele dobrych firm. Duży wybór jest w TG Bereda w Mińsku Mazowieckim.
blumen78

Postprzez Amanda » 2018-07-28, 09:50

U moich rodziców od lat jest kocioł firmy Termet i teraz planują jego wymianę, ale też na kocioł tej firmy, bo firma na naprawdę porządne kotły w przystępnej cenie. Z tym, że teraz chcą kupić kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny. Co do modelu to jeszcze nie wiedzą dokładnie, ale pewnie o to bedą się już dopytywać autoryzowanego instalatora takich kotłów - bo on doradzi najlepiej w tym temacie.
Amanda

Postprzez RafalCichocki » 2018-08-09, 09:19

Witam,

Sprawdzone gazowe kotły kondensacyjne z rodziny Cerapur lub Bosch Condens posiada w swojej ofercie marka Junkers-Bosch. Nasze kotły cechują się najwyższą jakością wykonania, co gwarantuje wysoką sprawność. Posiadamy bogatą ofertę kotłów jednofunkcyjnych oraz dwufunkcyjnych o szerokiej modulacji mocy palnika, dzięki czemu będą one odpowiednie dla każdej instalacji.
W celu doboru oraz montażu odpowiedniego typu kotła polecam skontaktować się z jednym z Autoryzowanych Instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie www.junkers.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod infolinią o numerze: 801 900 810. Wybrany instalator doradzi wybór najbardziej korzystnego rozwiązania. Więcej informacji o naszych kotłach gazowych znajduje się na stronie http://www.junkers.pl/produkty/kotly/kotly-kondensacyjne/.
Pozdrawiam,

Postprzez KonsultantViessmann » 2018-08-16, 10:42

Gazowe kotły kondensacyjne umożliwiają optymalne wykorzystanie energii a także zapewniają jednocześnie oszczędne zużycie. Kotły kondensacyjne pobierają prawie całość energii cieplnej ze spalin i przetwarzają ją dodatkowo na ciepło grzewcze. Na naszej stronie w dziale "Kotły gazowe" dostępna jest porównywarka naszych urządzeń.
KonsultantViessmann

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Instalacja gazowa