Taśmy LED

Taśmy LED

Postprzez Damian » 2013-11-03, 17:59

Właśnie stoję przed dylematem wyboru oświetlenia do kuchni. Naczytałem się trochę, że ciekawym (wizualnie również) rozwiązaniem są taśmy LED, ale ja osobiście nie miałem styczności. Ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Jakieś doświadczenia, opinie, możecie polecić jakiś producentów itd?
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/
Damian
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2013-10-18, 08:03

Re: Taśmy LED

Postprzez pawel34 » 2013-12-30, 19:01

Ja chciałbym podświetlić również kuchnię i TV w salonie, również podpinam się pod temat, bo kompletnie się na tym nie znam. Widziałem u znajomego i efekt rewelacyjny.
pawel34
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2013-12-30, 18:55

Re: Taśmy LED

Postprzez krzyst » 2014-02-05, 12:41

Mam zamiar kupić mieszkanie z dopłatą Mieszkania dla Młodych wiec pewnie skusze sięna takie taśmy LED. Zastanawiam się czy aby nie rzucić je w fugi w łązience
krzyst
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-02-05, 12:08

Re: Taśmy LED

Postprzez mielecka » 2014-03-06, 16:01

Wszędzie piszą, że taśmy LED są energooszczędne i jest to prawda. Jednak nie do końca można się zgodzić ze stwierdzeniem, że koszt ich zakupu się zwróci - szczególnie przy większej liczbie metrów. Taśmy zrobione są z diod, które charakteryzują się wysoką trwałością - jednak należy również wybierać produkt z wyższej półki ;) minimum 10 złotych za metr. Podczas zakupu taśmy LED poza mocą warto zwracać uwagę na numer IP (ochrony przez wilgocią, kurzem itd.) oraz na ilość lm (lumenów - jasności oddawanego światła). Poleciłbym zakupu taśm z trzy letnią gwarancją - wtedy wiadomo, że producent jest pewny jakości. Do niektórych taśm LED potrzebny jest zasilacz, który da na wyjściu napięcie 12V.

Ogólnie stosowanie taśmy LED zalecam jako element dekoracyjny - można dodać do nich możliwość zmiany kolorów pilotem lub aplikacją w telefonie (wtedy trzeba kupić pilota ze skrzynką umożliwiającą zdalne sterowanie Wi-Fi).
mielecka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-03-06, 15:40

Re: Taśmy LED

Postprzez Asperatus » 2014-05-15, 14:35

Taśmy LED faktycznie będą bardzo ciekawą opcją jeżeli chodzi o oświetlenie wnętrza i to niezależnie od pokoju,sprawdzą się zarówno w kuchni jak i pokoju dziennym. Jeżeli możemy w czymś pomóc to zapraszam do dyskusji,akurat pod tym względem posiadamy duże doświadczenie.
Asperatus
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2013-12-02, 13:24

Re: Taśmy LED

Postprzez Some » 2015-08-28, 21:20

Taśmy LED są rewelacyjny rozwiązaniem, ponieważ ładnie wyglądają i dobrze oświetlają pomieszczenia. Kolorowe dają wprost magiczny efekt. SPECLED oferuje szeroki wybór asortymentu oświetleniowego, opartego na technologii LED. Między innymi atrakcyjne lampy NULAMP, taśmy oraz listwy LED w korzystnych cenach. Obsługa na najwyższym poziomie. Warto zapoznać się z ofertą, jeżeli planujemy we własnym domu zamontować taśmy ledowe.
Some
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2015-08-28, 16:38

Re: Taśmy LED

Postprzez Elmic » 2016-04-12, 10:06

Zgadzam się,tutaj zdjęcia mówią same za siebie a co dopiero widząc je na żywo. Efekt jest niesamowity i mało tego-zapewniają poza tym klimatyczny nastrojów każdym wnętrzu. Jeżeli nie wiecie gdzie zacząć szukać,to polecam dobre sklepy internetowe z artykułami elektrycznymi.
Elmic
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2016-04-12, 09:55

Re: Taśmy LED

Postprzez AlluxLed » 2016-06-23, 13:04

Taśmy led to bardzo fajny pomysł,jednak też z drugiej strony nie sprawdzą się w każdym pokoju,a już tym bardziej jako główne źródło światła a jedynie jako dodatek do całości,takie jest moje zdanie w tej kwestii.
AlluxLed
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2016-06-23, 11:18

Re: Taśmy LED

Postprzez ASTRATELECOM » 2016-08-11, 18:55

Szanowny Panie,

wykonamy dla Pana kosztorys i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednej z największych polskich firm instalacyjnych ASTRA-TELECOM Grupa Inżynierska. www.astra-telecom.pl

Zapoznaj się również z inteligentnym systemem dla Twojego domu, mieszkania, hotelu, pensjonatu www.jlnx.eu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu,

575 309 817
ASTRATELECOM
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2016-08-11, 17:21

Re: Taśmy LED

Postprzez helenen8 » 2016-08-24, 18:28

ja mam taśmy LED w pokoju dziennym. byłam sceptycznie na początku nastawiona do pomysłu męża, ale teraz nie żałuję. salon jest bardzo klimatyczny:)
___________
http://www.ultra-elektro.pl/
helenen8
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-08-24, 18:24

Następna strona

Powrót do Instalacja elektryczna



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość