Przyłącza, a rozpoczęcie budowy

Przyłącza, a rozpoczęcie budowy

Postprzez boombox20 » 2016-02-09, 16:18

witam,
w tym roku w okolicach września chcę rozpocząć budowę i zrobić same fundamenty.
Przyszło mi do głowy, że nie mam żadnych przyłączy.Co teraz?
Składać wniosek do zakładu energetycznego (dla mnie to tauron) czy nie?
Jeśli tak to interesuje mnie: "zasilanie docelowe (stałe)" albo "zasilanie docelowe wykorzystywane w pierwszym etapie dla potrzeb placu budowy"
Chciałbym po prostu, aby na działce stanęła skrzynka prądowa, z której będę mógł w razie potrzeby skorzystać - co podkreślam.
Teraz fundamenty, a za 2-3 lata dalej do przykrycia dachu.
W takim razie pytanie czy jest sens teraz składać wniosek o prąd?Jak lepiej wyjdę na tym?
Z tego co już czytałem to zrozumiałem, że nie zapłacę tylko jednorazowo za samo postawienie skrzynki prądowej ale będę też płacił abonament, ale za co?-jak tam nie będzie miało co, przez kolejne 2-3 lata pobierać prądu.I czy z tego tytułu nie będę płacił jeszcze jakiejś kary?kary za nic, za niepobierany prąd?

Jak to rozwiązać?Czy ja dobrze to wszystko rozumiem?Jak to właściwie jest? Możecie mi to wyjaśnić?

A jak z resztą przyłączy - chodzi mi o przyłączenie wodociągu i kanalizacji. Na jakim etapie budowy to zrobić?Teraz czy później?
Czy to podobna sytuacja jak z prądem?
pozdrawiam i proszę o wszelkie rady i pomoc.
michał

p.s. od czego w ogóle zacząć budowę,geodetę do wytyczenia już mam, wykopy w swoim czasie, ekipę też mam.W fundamentach np. wiercić dziury na rury czy np.zostawić miejsce?macie jakieś ciekawe i dobre linki?
boombox20

Odp

Google - reklama

Re: Przyłącza, a rozpoczęcie budowy

Postprzez ASTRATELECOM » 2016-08-11, 19:06

Szanowny Panie,

wykonamy dla Pana kosztorys i wybierzemy najlepsze rozwiązanie, włącznie z pozwoleniami, odbiorem.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednej z największych polskich firm instalacyjnych ASTRA-TELECOM Grupa Inżynierska. www.astra-telecom.pl

Wykonujemy domy w inteligentnym systemie.

Zapoznaj się z inteligentnym systemem dla Twojego domu, mieszkania, hotelu, pensjonatu na www.jlnx.eu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu,

575 309 817
ASTRATELECOM

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Instalacja elektryczna