Jak powinna być zaplanowana instalacja elektryczna

Re: Jak powinna być zaplanowana instalacja elektryczna

Postprzez taczkowy » 2017-03-17, 10:46

Podstawą to dobra hurtownia elektryczna w której wszystko kupimy. Ja zaopatruję się najczęściej u nich www.karel2.com.pl.
taczkowy

Odp

Google - reklama

Postprzez Energia » 2017-04-27, 09:35

Instalacja elektryczna powinna być zaplanowana z głową! Tak, by była dla ciebie wygodna, czyli np żebyś miał gniazdko tam, gdzie ci będzie potrzebne a nie w jakimś miejscu, gdzie nigdy z niego nie skorzystasz. Często moja żona przemeblowuje mieszkanie i moja instalacja przewiduje różne miejsca dla np. telewizora. Zawsze wołam do takich zabaw elektryków z GDUR, szybko i w miarę tanio działają http://www.gdur.pl
Energia

Postprzez Janosik » 2017-05-08, 06:20

Instalacja elektryczna to nie tylko rozmieszczenie gniazdek. Jeśli jesteś na etapie planowania elektryki w swoim domu, pomyśl też, czy chcesz być uzależniony od cen sieci energetycznej. Ja coraz bardziej przekonuję się do paneli fotowoltaicznych. Mieć swoją własną energię to jest jednak duża wygoda. Kilka ciekawych materiałów na ten temat znalazłem na tej stronie: www.blog.dedietrich.pl.
Janosik

Postprzez Enegen » 2017-07-06, 09:55

Zgadza się instalacja elektryczna to coś zdecydowanie więcej niż tylko same gniazdka, więc pamiętajmy o tym aby wykonał ją fachowiec i firma z prawdziwego zdarzenia, której będziemy po prostu pewni. Pod tym względem możecie liczyć na naszą pomoc, elektryką zajmujemy się na co dzień.
Enegen

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Instalacja elektryczna