Ocieplenie fundamentów - czym najlepiej?

Re: Ocieplenie fundamentów - czym najlepiej?

Postprzez lucas33 » 2016-05-06, 10:21

Ja korzystałem z marki http://webac.pl mniej więcej 12 lat temu przy odrestaurowaniu dolnej części nieruchomości po kontakcie z wodą (duża awaria lokalna, pełne zalanie piwnic, itp.). Ostatnio robiliśmy badania szczelności (przy okazji) i okazało się, że warstwa żywicy gruntującej Webac, która była w przeszłości zastosowana do tej pory utrzymuje prawidłowe właściwości. Zatem rozwiązanie masz zdecydowanie długoterminowo skuteczne.
lucas33

Odp

Google - reklama

Re: Ocieplenie fundamentów - czym najlepiej?

Postprzez czaroslaw33 » 2017-09-14, 20:25

Oprócz ocieplenia fundamnetów również trzeba pamiętać o hydroizolacji ponieważ po kilku latach mogą przynieść dość sporo problemów. Mi przy budowie domu przypomniała o tym ekipa budowlana i polecili mi abym do jej wykonania kupił WB Duo Flex hydroizolację która sprawdza się świetnie i można ją śmiało porównać z dużo droższymi rozwiązaniami. Tak też zrobiłem skontakowałem się z WaterBlok dopytałem jeszcze trochę i złożyliśmy zamówienie. Przyszło w wyznaczonym terminie i zgodnie z zakupioną ilością. Teraz słyszę, że sąsiadom już pojawiają się problemy z wilgocią, a u nas nic a nic niepokojącego nie widać.
czaroslaw33

Zobacz też to

Doradca Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Fundamenty i piwnice