Beton a pogoda ?

Beton a pogoda ?

Postprzez VinyL » 2016-06-02, 16:13

Witam serdecznie. Widzę że moje dwa poprzednie tematy cieszyły się ogromną popularnością :roll: zatem chciałbym zadać ostatnie pytanie jako że z poprzednimi problemami musiałem sobie poradzić sam. Otóż jutro będzie beton a pogoda dla mojego regionu jest bardzo nie pomyślna tzn ostre ulewy więc pytanie do ekspertów czy warto robić z betonem podczas ulewy ? Wiem że po wyschnięciu trzeba przez kilka dni polewać żeby beton za szybko nie związał i nie popękał ale co w sytuacji kiedy będzie na niego padało obficie przez cały dzień również podczas wylewania i gładzenia (zresztą jak to wygładzić na ulewie ?) Może to spowodować że wszystkie pieniądze pójdą na marne a do tego dojdzie koszt pozbycia się tego syfu, który się narobi ? Liczę na szybką odpowiedź gdyż jutro może być za późno.
Pozdrawiam
VinyL

Odp

Google - reklama

Re: Beton a pogoda ?

Postprzez guskawoj » 2016-06-13, 09:36

Najlepiej jest jak ani nie pada ani nie jest za gorąco. Idealna pogoda to 20 stopni i pochmurnie. Ta pora roku właśnie sprzyja Ci. :D
http://www.adwokaci.warto-wiedziec.com.pl
guskawoj

Re: Beton a pogoda ?

Postprzez Olafa » 2018-01-25, 15:12

Najlepszym wyjściem jest użycie dedykowanego do betonu impregnatu. :)
Olafa

Zobacz też to

Doradca Reklama

Powrót do Fundamenty i piwnice